Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

» Naviguesi i Forumit
» Chat
» Ndėgjo Muzika
» Chatet shqiptare
» AlbaCHAT
» Dardania
» AlbamatriX
» ILIRIDA
» ShqipėriaChat
» ALBASOUL
» Fajtori-Durrės
» MalėsiaChat
» RiniaCHAT
» Sondazhi aktual
Jeni dakort qė Kosovės ti kthehet emri i vjetėr Dardani?
» Kėrko nė Forum
» Tabela e Liges Kosovės ne Futboll
» Shkarko MP3 Shqip
Shkarko MP3 Shqip qė nga viti 1990 deri mė 2008.

Tė nderuar vizitorė tė albmp3.org, kemi bėrė njė punė goxha tė mirė duke iu mundėsuar qė tė gjitha kėnget MP3 qė nuk keni mundur tė i gjeni asnjėhere, atėhere do te i gjeni tė gjitha tek ne thjesht duke e shkruar emrin e kėnges apo emrin e kėngetarit/es dhe tė dalin tė gjitha kėnget albumet e atij X kėngetari/e qė kerkoni.

Pėr tė shkarkuar MP3 SHQIP tė gjitha kėngėt qė ju nuk i keni nė PC-n tuaj, apo nuk keni mund ti gjeni asnjėherė atėhere me njė kėrkim do tė mund ta gjeni kėngėn qė nuk keni mundur ta gjeni asnjėhere. Kėtu mund tė i gjeni kėngėt qe nga viti 1990 deri me 2008.

Kliko Ketu, dhe fillo Kėrkimin per Kengen e deshiruar
Arta Bajrami: Nuk merrem me fillestarė
Mar 03, 2020 - 7:21 PM - Nga AdmiraL
Arta Bajrami, kėngėtarja superseksi nga Kosova thotė so do i braktisė gjithė evenimentet muzikore pėr artistė qė janė nė "cicėrimat e para". Prej gati dy edicionesh rradhazi, ajo i ka munguar skenės sė festivaleve tė zėrave tė rinj si psh. casino spiele kostenlos

“Top fest”. Njė zgjedhje jo krejt rastėsore, por e kushtėzuar nga disa faktorė qė duket se e kanė shtyrė Arta Bajramin tė marrė vendimin pėr tė mos qėnė prezente nė kėtė festival qė synon zbulimin e gjenerimin e talenteve tė reja. “Unė mendoj se nė kėsi festivalesh duhet tė marrin pjesė kėngėtarėt fillestarė, qė dėshirojnė tė ngjiten nė skenė pėr tė krijuar njė emėr tė mirė nė muzikė. Dhe kjo ėshtė e provuar, pėr sa kohė qė po i shohim tė rinjtė e tė rejat qė performojnė nė skenėn e “Top fest”. Prandaj, dhe unė zgjodha qė tė mėnjanohem duke qėnė se tashmė e kam fituar famė nė muzikė. Ndryshon puna pėr festivalin e RTSH-sė, sepse aty konkurenca bėhet e gjitha pėr “Eurovizionin”, e pėr tė ēdo sakrificė do ja vlente”, thotė ajo pėr gazetėn “Korrieri”.
2 Pėrgjigje | 21 Shikimet
Tuna: Ja dashuria ime
Mar 03, 2020 - 7:06 PM - Nga AdmiraL
Kėngėtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu, pranon se janari i kėtij viti ka qenė pasiv sa i pėrket anės profesionale tė saj, por ajo premton se kėtė vit do ta pėrmbyllė mė suksesshėm se kurrė mė parė. Po ashtu, Tuna ėshtė nė pėrmbyllje tė studimeve nė Selanik.-Cilat janė tė rejat e fundit nga Tuna? spelautomater

“Kohėt tė fundit i gjithė fokusi im ėshtė pėrqendruar nė festivalin e “Eurovizionit” nė Maqedoni. Po merrem me pėrgatitje rreth prezantimit tim skenik, interpretimit dhe detajeve tjera. Nė plan privat, para disa ditėsh mbarova edhe kėtė semestėr dhe u transferova nė Selanik, ku do tā€™i ndjek studimet pėr vitin e fundit. Do tė jem tri ditė nė javė atje dhe ditėt tjera nė relacionin Shkup-Prishtinė”.


-Cilat janė ndryshimet e Tunės kohėt e fundit si nga pamja, ashtu edhe nga karakteri?

“Nga pamja nuk kam bėrė ndryshime drastike kohėt e fundit dhe nuk planifikoj tė bėj mė. Ndėrsa nga karakteri kam ndryshuar shumė, nė aspektin pozitiv. Tani mendoj dhe veproj ndryshe nga para disa vitesh, sepse vetė “show biznesi” mė bėri mė tė pjekur”.


-Je e dashuruar me njė reper nga Kosova, kėshtu qė ėshtė pėrfolur se Tuna sė shpejti edhe do tė martohet me tė...

“Nuk e kam nė plan tė martohem sė shpejti. Kjo...[Lexo mė shumė]
2 Pėrgjigje | 34 Shikimet
Dreshaj: Shpati nuk ėshtė gay
Feb 29, 2020 - 11:17 PM - Nga AlBaNiaN^BoY
Dreshaj: Shpati nuk ėshtė gay nätcasino


E dashura e Shpat Kasapit, Afėrdita Dreshaj, ka hedhur poshtė shpifjet e pėrhapura pėr kėngėtarin e popullarizuar nga Maqedonia, se ai i takon komunitetit homoseksual.Para disa ditėsh, nė njė tė pėrditshme shqiptare u publikua njė set fotosh skandaloze, ku kėngėtari Kasapi ishte kapur nė shtrat me dy meshkuj. E gjithė kjo situatė bėri jo pak bujė nė media.
Natyrisht qė pėrveē Shpatit, personi i dytė mė tepėr i prekur nė gjithė kėtė mesele ėshtė Afėrdita Dreshaj. Vajza nga Mali i Zi qė po sundon pasarelat e botės dhe qė sė fundi ėshtė bėrė imazhi i “Lamborghinit”, i njėrės prej kazinove mė tė mėdha nė Miēigan, u tmerrua kur mėsoi pėr fotot qė qarkullonin kėtu nė kryeqytet.
“Nuk ėshtė hera e parė qė lidhja jonė ėshtė bėrė objekt thashethemesh pėr shumė media shqiptare. Ndėrsa lidhur me kėtė ēėshtje qė na ka mėrzitur jo pak, unė mund t’ju siguroj qė nuk ka asgjė tė vėrtetė. Dashuria jonė ėshtė si gjithnjė fantastike dhe jo mė kot jam shprehur se me Shpatin e shoh veten deri nė vdekje”, ėshtė shprehur ajo. /Korrieri/
0 Pėrgjigje | 22 Shikimet
Genta - Intoxicated
Feb 04, 2020 - 10:27 PM - Nga HoteL-MadriD
Nese pyetni pse postojm aq shum lajme per Genten, ne e kemi nje pergjigje te thjesht: sepse eshte nder kengetaret me te rralla, qe pa pushim kohen e fundit sjell risi pas risis! Ne fundvitit 2007, Genta ka publikuar nje keng me dy verzione, shqip dhe anglisht.

Pastaj gjithashtu edhe dy keng tjera ne gjuhen angleze. Per vitin 2008, Genta sjell kengen "intoxicated" dhe shum projekte te reja! casino online

Sa per kengen "Sa ilaq", Gentiana Ismajli eshte duke punuar per nje videoklip ne Maqedoni, qe do te publikohet edhe 2 - 3 javė! Perveq kenges "Sa ilaq" qe e ka pregaditur enkas per vitin e ri, Genta ka punuar 4 keng ne gjuhen angleze, qe i ka ber ne USA me producent amerikan.

Kenget quhen "For a moment", "Something to remember", "Choose" dhe "Intoxicated".
Angazhimet e Gentes jan te shumta, tash eshte ne pregaditje per nje album te ri, qe do te jet ajo e pesta e radhes, dhe si pas planet e Gentes kjo album do te publikohet ne sezonin veror! Kenget ne gjuhen angleze do te jen nje pjes e albumit! Sukesi i Gentes ska per te ndalur, ajo gjithashtu ka shum deshir, dhe eshte duke pregaditur nje big koncert live ne Kosove.

Seshte asgje e vendosur, por ndoshta do te ket edhe mysafir te ftuar!

Cito:
...[Lexo mė shumė]
0 Pėrgjigje | 162 Shikimet
Shpat Kasapi kritikohet!
Feb 04, 2020 - 10:24 PM - Nga HoteL-MadriD
E dim te dashur lexues, se kete e keni pritur pa durim, kengen dhe klipin me te ri te Shpat Kasapi. Siq e kemi cekur me heret ne Revisten DardanaLady, jemi mbet shum te zgjenyer me kete videoklip. Paraqitja skenike e Shpat Kasapi, sa per mendimin ton ka qen katastrofale.

Ka vendosur te zgjedh Armend Ramandani, nje stilist shum te njohur nga Maqedoni. Kemi mar disa kritika, perse kemi "qeshur" Armendin etc. Duam te cekim, se ne asgje skemi kunder Armendit, dhe eshte e vertet qe eshte nje stilist shum i mire, dhe ne fakt , na pelqen se si i zbukuron vajzat, kete e kemi cekur edhe me heret. Kemi pas shancen gjithashtu ti shofim disa punimet e Armendit, dhe kemi mbetur me goj te hapur, sepse ishin shum te mira. Por te perserisum edhe nje her, kjo vlen vetem per femerat qe i zbukuron. machines ą sous mobile
C'far nuk na pelqen tek Armendi, eshte menyra se si i zbukuron djemt, i shendron ne vajza. Ne Shpat Kasapin e duam shum, por jo keshtu siq e eshte paraqitur ne videoklipin e tij me te fundit. Kemi lexuar shum postime nga adhuruesit e Shpatit, qe thojn se ky nuk eshte stili i tij, dhe me kete videoklip vetem i jep material atyre qe thojn se Shpati eshte gay . E ne fakt e dim te gjith se Shpati nuk eshte gay, por fatkeqsisht, ka zgjedhur nje stil kesaj here, qe signalizon pikrisht te kunderten nga verteta! Ne fund te ketij lajmi keni edhe videoklipin, ku mund te shofni si eshte veshur Shpati,...[Lexo mė shumė]
1 Pėrgjigju | 210 Shikimet
» Temat mė aktive nė forum.
  Title, Username, & Date Postimi fundit Pėrgjigje Shikimet Forumi
Cilen kenge po e...
albina18
22-12-2020 13:45
11-03-2020 11:03
Nga Dokle@t@
326 2,697 Muzika Shqiptare
Cili qytet nė Kosovė i...
ZeShKaNe
24-02-2020 15:32
11-03-2020 10:51
Nga Lagshti
56 1,063 Votime dhe sondazhe
Kosovė apo Dardani?
HoteL-MadriD
30-01-2020 11:43
11-03-2020 01:57
Nga peace
8 479 Votime dhe sondazhe
Cilen Gazet e lexoni dhe...
Admin
23-02-2020 00:21
10-03-2020 23:48
Nga milanello
29 803 Votime dhe sondazhe
Ēdo benit ju per nje...
dj nekka
26-10-2020 01:44
10-03-2020 21:17
Nga Alba
14 600 Dashuria dhe romanca
>Kėtė=Apo=Atė<...
ZeShKaNe
11-03-2020 20:02
10-03-2020 17:27
Nga Kushtrim
166 1,430 Lojra dhe rebuse
***Me ka marre malli ***
ZeShKaNe
02-04-2020 23:53
10-03-2020 16:09
Nga flori_boy
144 1,155 Chit-Chat
A hyni ndonje her ne...
AdmiraL
14-03-2020 11:58
10-03-2020 10:14
Nga AdmiraL
45 776 Votime dhe sondazhe
Pershendetje nga Murgesha
Murgesha
29-02-2020 13:09
10-03-2020 00:19
Nga Murgesha
12 98 Prezantoni veten
PSE????????????...
DIELLI
26-02-2020 21:24
10-03-2020 00:12
Nga Murgesha
502 3,536 Chit-Chat
» Vizitorė: 62
1 anėtarė dhe 61 vizitorė
HoteL-MadriD
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 376, 22-08-2020 mė 23:07.
» Statistika
Anėtarėt: 1,791
Temat: 1,338
Postime: 33,226
Top Poster: tigers (2,639)
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, amigo
» Ditėlindja e ...
ridi_sweden (28)
Arsimi (26)
» Quick Moderation
Users (0)
» Chat i shpejt
» Partnerėt
AlbaCHAT.AT
Radio Double-G
AlbaSoul.com
TungMP3.com
FCGjilani.com
Milan-Fans.com
Gjimnazisti.com
RiniaLive.EU
» Reklam

Nėse dėshironi tė reklamoni Firmėn tuaj tek ne, atėhere na shkruani nė email HoteL@idioti.org ose nė cel: +37744322536
Powered by Albanialove v2.2.1 (vB 3.6)

Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 11:22.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
Casino en Lķnea
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2020 AlbMp3.Org

Page generated in 0.22738 seconds with 16 queries