Mireseerdhet tek degjo.com! Shkruani me siper emrin e kenges qe ju kerkoni ose emrin e kengetarit qe ju pelqen edhe klikoni mbi buttonin "Kerko!

1) MOS kerkoni mp3 te huaja, degjo.com ofron VETEM MP3 Shqip!
2) MOS shkruani 2007 ose 2008. Kerkimi behet vetem sipas emrave te kengetarve ose te kengve!
3) Nqs kerkuat per dicka dhe degjo.com nuk ju dha rezultat, 99% nuk e keni shkruajtur sakt.
4) Nqs kerkoni per "Emer Kengetari - Emer kenge" dhe degjo.com nuk ju jep rezultate, provoni te kerkoni vetem per emrin e kengetarit ose vetem per emrin e kenges. P.SH., nese kerkoni per "Genta Ismajli - Dridhem" edhe degjo.com nuk ju shfaq rezultate, provoni te kerkoni vetem per "dridhem" ose vetem per "Genta" ose vetem per "Ismajli".
5) Mundohuni te shkruani emrat e kengetarve SAKTE. Megjithate, nese nuk ju shfaqen rezultate, provoni kombinime te ndryshme
P.SH.: kerkimi per "d.u.d.a" nuk do ju japi asnje rezultat. Perkundrazi, "duda" do ju japi shume rezultate.
6) Mos beni kerkime te tipit "unikkatili" ose "Shpati",kerkoni per "unikkatil" ose per "shpat".

Ju urojme te argetoheni sa me shume me webfaqen degjo.com, webfaqen #1 per mp3 Shqiptare!

10 Kerkimet e fundit nga vizitoret:

ermal fejzullahu (Kerkimi gjeti 265 kenge!)
mentor kurtishi (Kerkimi gjeti 187 kenge!)
akon (Kerkimi gjeti 3 kenge!)
mahmut ferati (Kerkimi gjeti 104 kenge!)
aferdita elshani (Kerkimi gjeti 25 kenge!)
ADELINA ISMAJLI (Kerkimi gjeti 77 kenge!)
arta bajrami (Kerkimi gjeti 95 kenge!)
nora istrefi (Kerkimi gjeti 69 kenge!)
nexhat osmani (Kerkimi gjeti 135 kenge!)
north crew (Kerkimi gjeti 3 kenge!)

Partneret

 Chat Muzik Shqiptare     Horoskopi Sot     Fjalor Anglisht Shqip     SMS Shqip FALAS     Humor Shqip     Shkarko Muzik Klipe     Filma Shqip     Portokalli Humor Shqiptare     Kenge Muzik Shqiptare     Horoskopi Ditor     Femra Meshkuj Shqiptare   Horoskopi Shqip   Gazeta Shqiptare Online

 Hip Hop Portal   Mp3 Shqip   albmp3.org   p2palbania.org     KosovaGoogle     shkupi.com.mk    Filma Video Mp3     postribe.com     albumi postribe - foto msn shqip   video klipe shqip   Akullore.Com   Kokoshka.Com   Degjo Muzike   punesime online   Albanian.Gr   pershefca.com  rinialive.eu  Permeti - Qyteti Trandafilave   foto humoristike   galeria shqiptare   Faqet shqiptare   cokollata.com   shqiperia.gr   portreti.com   taftibafti.com   hermesnews  Hapsira Juaj Forum  tropojani.com   video shqip  shqiperia top  albanian community mp3  drenicaj.de  alba-union.tk   albsmile.com   KaltersiaShqiptare   interesant   Shtypi Shqiptar Online