Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


Mirėseerdhėt nė AlbaFORUM.
Nėse kjo ėshtė vizita juaj e parė nė forum, ju rekomandojmė qė tė vizitoni.Pyetėsorin duke klikuar mbi tė. Do t'u duhet qė tė. regjistroheni perpara se tė postoni: klikoni mbi butonin mė lart qė tė filloni regjistrimin. Qė tė filloni tė lexoni mesazhet, zgjidhni forumin qė ju pėlqen nga lista mė poshtė. <![CDATA[Dosje </td>
Radio Koha Live
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Ketu mund te pershendesni gjithe te afermit e zemres tuaj.Radio Koha muzika dhe lajmet shqiptare me te fundit ne shtepite tuaja.Radio LIVE,radio qe nuk ju braktis kurre! Degjim te kendshem...!
Asnjėherė 0 0
Ketu mund te shkuani sugjerimet dhe kerkesat,programet me terheqese qe pelqeni me shume,duke filluar me muziken,lajmet,kuriozitetet dhe humorin.Dicka interesante qe ju pelqeni !
2 8
Vetem per Stafin e RadioKoha
Nga RadioKoha
14-04-2020 17:53
1 1
Mė Pranė Njėri-Tjetrit
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Prezantoni veten (1 duke lexuar)
Pasi tė jeni regjistruar nė forum, mos hezitoni tė shkruani ca fjalė pėr veten tuaj, qė tė njifemi mė mirė mes vete.
Nga ZeShKaNe
20-04-2020 17:40
128 1,900
Pėrshėndetje dhe urime (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
56 2,163
Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes. Krijoni shoqeri te reja dhe debatoni me ta!
Nga Dokle@t@
20-04-2020 11:15
80 1,572
Diaspora shqiptare (1 duke lexuar)
Kėndi i mėrgimtarėve tanė, mund tė mblidhen e ēmallen pėr njė ēast me bashkė-atdhetarėt me shqiptarė nga tė katėr anėt e botės...
Nga Alba
19-04-2020 22:30
10 192
 
Dashuria dhe romanca (1 duke lexuar)
Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj ketu.
97 2,923
Poezia (4 duke lexuar)
Emocioni qė lind nga nje force magjike.
Nga ZeShKaNe
19-04-2020 06:32
9 389
 
Shtypi dhe politika
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Diskutime rreth aktualiteteve politike shqiptare dhe atyre botėrore. Komente tė lira, shkrime nga mediat. Ndani kulturėn tuaj demokratike me tė tjerėt.
101 198
 
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.
Nga AXHA
13-04-2020 19:19
12 74
 
Portali i forumit (1 duke lexuar)
Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit.
Nga Wolf
21-04-2020 09:11
92 170
 
Kultura
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Nga Dokle@t@
05-04-2020 12:08
15 97
 
Letėrsia shqiptare (1 duke lexuar)
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Nga Dokle@t@
06-04-2020 11:19
11 96
 
Muzika Shqiptare (1 duke lexuar)
Muzika pasioni i te gjitheve .A do kishte Kuptim jeta pa muzike.Diskutoni rreth rrymave te ndryshme muzikore shqiptare.
46 562
Albumi fotografik (3 duke lexuar)
Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga bota.
Nga Wolf
25-03-2020 10:17
13 218
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nga Peja-Boy
14-04-2020 17:10
8 100
Moda & Estetika (1 duke lexuar)
Trende mode apo kėshilla pėr njė pamje mė tė shkelqyer.
Nga Fajtorja
25-03-2020 22:03
11 48
 
Bota Shpirtėrore
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
Nga Fajtorja
03-03-2020 15:46
8 90
Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
Nga DebiaN
25-08-2020 14:00
1 1
Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot. Besoj ne Perendine.
Nga Baloshi
23-08-2020 14:37
1 1
Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Nė kėtė forum jeni tė lutur tė postoni materiale mbi figurat mė tė spikatura tė historisė, letėrsisė, artit, shkencės, pra me njė fjalė, elitės sė kombit shqiptar brėnda dhe jashtė kufijve.
Nga AdmiraL
25-03-2020 22:12
10 32
 
Historia shqiptare (1 duke lexuar)
Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.
Nga dadari
07-03-2020 19:25
20 206
Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.
04-08-2020 23:32
13 100
 
Shkenca
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Kėshilla pėr njė jetė mė tė shėndoshė dhe pa brenga, fakte dhe gjėra tė reja.
Nga Dokle@t@
20-04-2020 11:21
22 48
 
Filozofi & psikologji (1 duke lexuar)
Gjithcka qė ka tė bėj me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi qė tė gjithė kemi pyetje dhe kėrkojmė pėrgjigje.
Nga Murgesha
29-02-2020 18:08
28 91
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės. Biologjia, Kimia, Fizika, Astronomia, Gjeologjia dhe shume sfera tjera te shkences dhe jetes.
17 70
Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre. Lajme te reja, IRC, Hacking, Google, Yahoo...
23 112
 
Argėtim & zbavitje
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Chit-Chat (1 duke lexuar)
Kėtu shumė thjesht, mund tė bėni chit-chat me antarėt tjere e tė cmalleni...
Nga ZeShKaNe
21-04-2020 09:28
87 14,457
Humor & barcoleta (2 duke lexuar)
Grimca humoristike, vjersha pėr tė qeshur, pjesė komedish, barcaleta... Shkurt fare: na bėni tė qeshim!
Nga Dokle@t@
19-04-2020 17:45
23 635
Luani lojra nė kompjuter ? Apo ju pėlqejne? Cfarė lojra luani dhe cilat ju pėlqejnė mė shumė? PC, Xbox, Ps2...
Nga baca-pajt
31-03-2020 01:57
4 15
 
Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm
Nga ZeShKaNe
21-04-2020 10:08
16 462
Votime dhe sondazhe (2 duke lexuar)
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr.
33 1,034
Sporti dhe sportdashėsit
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės. "Germany 2006" ėshtė afėr, ndajė emocionet...
57 381
Kėtu mund tė shkruani pėr Formula, Tenis, Boks, Hokey… si dhe pėr sportin shiqptar. Luan Krasniqi krenaria jonė…
Basketbolli (1/5)
Noti (0/0)
Volejbolli (0/0) 
32 38
Stafi i forumit
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Kėtu mund tė lexoni tė dhėnat e fundit mbi forumin, si dhe ndryshimet qė bėhen nga stafi pėr njė forum sa mė cilėsor.
Nga DebiaN
25-08-2020 17:11
9 48
 
Sugjeroni idetė tuaja pėr stafin ose kritikoni shėrbimet tona. Fjala juaj do tė ketė peshė. Gjithēka kėtu: Kėrkesa, ankesa, sqarime, pyetje, pėrgjigje…
Ankesa (0/0)
Sugjerime (1/4) 
Nga AdmiraL
21-02-2020 18:11
10 66
Diskutime pa cenzurė
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Vendi i peferuar i anėtarėve, ku mund tė diskutojnė pėr gjithėēka. Shprehu lirisht, mos ke frikė V.I.P. Place 4 u!!!
Eros (15/22) 
18-04-2020 18:54
42 801
 
Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 41 (0 anėtarė dhe 41 vizitorė)
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 376, 22-08-2020 mė 20:07.
Statistikat e Forumit
Temat: 1,435, Postime: 34,222, Anėtarėt: 2,085
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, kabashi
Datėlindjet e sotme janė
REJDI ‎(18)

  Forum me postime tė reja
  Forum pa postime tė reja
  Forum i mbyllur

Te gjitha kohėt janė nė GMT. Ora tani ėshtė 10:53.


Design by AlbaChat Forum, Te Drejtat E Rezervuara Nga AlbaniaLove.
Tė gjitha tė drejtat janė tė AlbaFORUM pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2008 RadioKoha
Page generated in 0.19592 seconds with 9 queries