Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Mė Pranė Njėri-Tjetrit
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Dashuria dhe romanca Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj ketu.

Nėn-Forume : Dashuria dhe romanca Kėrko Kėtė Forum
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Djem shqiptare ketu keni mundesinė te njeihni dhe takoni partneren tuaj tė ėndėrrave.
Nga ZeShKaNe
12-03-2020 13:16
4 25
Vajza shqiptare ketu keni mundesinė te njeihni dhe takoni partnerin tuaj tė ėndėrrave.
Asnjėherė 0 0

Temat e forumit : Dashuria dhe romanca Veglat E Forumit Kėrko Kėtė Forum
  Vlerėsimi Tema / Filluesi Temės Postimi fundit Pėrgjigje Shikimet
 
Kryetemė: Sms Dashurie( 1 2 3 4 5 6 7 ... Faqja e fundit)
NiKiTa
29-02-2020 13:22
Nga Murgesha
235 9,095
 
Kryetemė: Pėrkufizimi i dashurisė.( 1 2 3 4)
HoteL-MadriD
06-11-2020 23:25
Nga albachat
34 638
 
HoteL-MadriD
09-04-2020 10:04
Nga Kaltrina
2 305
 
Alba
12-03-2020 17:40
Nga Kushtrim
694 6,856
 
Syri( 1 2 3 4 5)
ZeShKaNe
12-03-2020 13:34
Nga Dokle@t@
42 505
 
Xhelozia..( 1 2 3 4)
EtNo3
11-03-2020 17:54
Nga ZeShKaNe
32 521
dj nekka
10-03-2020 21:17
Nga Alba
14 621
 
Matrix
07-03-2020 21:09
Nga Ujkufan
2 101
 
Tradhėtia!( 1 2)
E_LEZETshmja_CH
07-03-2020 20:58
Nga Ujkufan
12 295
 
ZeShKaNe
07-03-2020 20:49
Nga Ujkufan
123 1,641
 
ZeShKaNe
07-03-2020 20:45
Nga Ujkufan
35 422
ZeShKaNe
07-03-2020 20:41
Nga Ujkufan
214 2,282
 
ZeShKaNe
06-03-2020 21:38
Nga Ujkufan
77 949
 
AdmiraL
04-03-2020 16:36
Nga AdmiraL
5 67
 
AdmiraL
04-03-2020 16:26
Nga AdmiraL
6 27
 
ZeShKaNe
29-02-2020 21:13
Nga Alba
214 3,588
 
Murgesha
29-02-2020 20:54
Nga Murgesha
0 26
 
Murgesha
29-02-2020 20:52
Nga Murgesha
0 23
 
Murgesha
29-02-2020 20:48
Nga Murgesha
0 13
 
Murgesha
29-02-2020 15:19
Nga Murgesha
12 88
 
Rinia( 1 2)
Hot_GirL
23-02-2020 21:28
Nga gazi gjk
11 301
 
EtNo3
23-02-2020 01:48
Nga Agolli
82 921
albina18
23-02-2020 01:00
Nga Alba
2 107
 
ZeShKaNe
21-02-2020 19:33
Nga AdmiraL
12 188
 
ZeShKaNe
21-02-2020 15:16
Nga Agolli
23 495
 
Kinezi
16-02-2020 17:48
Nga milanello
4 135
 
Matrix
15-02-2020 09:17
Nga rovi
1 87
 
Fajtorja
15-02-2020 08:39
Nga rovi
9 270
 
ZeShKaNe
25-01-2020 17:49
Nga Alba
9 208
 
njona
25-01-2020 00:21
Nga Kushtrim
24 416
 
POEZI( 1 2 3 4 5 6 7)
NiKiTa
24-01-2020 14:07
Nga kamarjeri
68 1,590
 
Matrix
23-01-2020 16:30
Nga besy
4 155
 
EtNo3
23-01-2020 16:14
Nga besy
55 714
 
HoteL-MadriD
23-01-2020 16:12
Nga besy
1 73
 
EtNo3
23-01-2020 16:03
Nga besy
48 750
 
Lushi
23-01-2020 08:29
Nga princess
7 1,328
 
NiKiTa
09-12-2020 17:58
Nga Alba
55 992
NiKiTa
15-11-2020 17:45
Nga Fajtorja
1 113
 
ZeShKaNe
23-08-2020 03:06
Nga MrSafet
3 114
 
Kinezi
22-08-2020 11:38
Nga Xuki
20 309
 
ZeShKaNe
16-08-2020 17:47
Nga Alexandra
183 1,789
 
Frodo
15-08-2020 21:01
Nga E_LEZETshmja_CH
7 251
HoteL-MadriD
14-08-2020 00:10
Nga Rosa
7 206
 
Matrix
28-04-2020 02:16
Nga njona
12 251
 
Kaltrina
16-04-2020 19:38
Nga Kaltrina
1 231
 
Kaltrina
15-04-2020 00:44
Nga Hot_GirL
12 309
 
njona
14-04-2020 17:30
Nga EkstraVagante
21 303
 
HoteL-MadriD
12-04-2020 16:23
Nga Zeshkanja
4 167
 
HoteL-MadriD
12-04-2020 02:46
Nga Helmi
41 542
 
Matrix
11-04-2020 21:59
Nga turisti
1 83
 
E_LEZETshmja_CH
09-04-2020 20:50
Nga Kinezi
18 302
 
Lushi
06-04-2020 12:24
Nga Lushi
14 221
Hot_GirL
05-04-2020 21:40
Nga Simpatikja
30 453

Shfaq opcionet Moderatorėt
Shiko Temat 1 tek 50 e 93 Moderatorėt : 1
Renditur Nga Renditja
Nga:
Veglat E Forumit Kėrko Kėtė Forum
Kėrko Kėtė Forum :

Kėrkim i avancuar

Postim i ri Temė E Nxehtė Me Postet E Reja
Asnjė postim i ri Temė E Nxehtė Me Asnje Postim Tė Ri
Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF

Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:32.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 2.74624 seconds with 12 queries