Nėn-Forume : Mė Pranė Njėri-Tjetrit Kėrko Kėtė Forum
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Pasi tė jeni regjistruar nė forum, mos hezitoni tė shkruani ca fjalė pėr veten tuaj, qė tė njifemi mė mirė mes vete.
Nga AdmiraL
06-11-2020 01:09
93 1,587
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
50 1,987
Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes. Krijoni shoqeri te reja dhe debatoni me ta!
Nga DebiaN
06-11-2020 12:23
69 1,401
Kėndi i mėrgimtarėve tanė, mund tė mblidhen e ēmallen pėr njė ēast me bashkė-atdhetarėt me shqiptarė nga tė katėr anėt e botės...
Nga RaPSouL
27-10-2020 19:13
10 162
Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj ketu.
05-11-2020 13:02
91 2,955
Djem shqiptare ketu keni mundesinė te njeihni dhe takoni partneren tuaj tė ėndėrrave.
2 6
Vajza shqiptare ketu keni mundesinė te njeihni dhe takoni partnerin tuaj tė ėndėrrave.
Asnjėherė 0 0

  Forum me postime tė reja
  Forum pa postime tė reja
  Forum i mbyllur
 

Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 16:41.Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org
Page generated in 0.10216 seconds with 7 queries