Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


Nėn-Forume : Dashuria dhe romanca Kėrko Kėtė Forum
  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Djem shqiptare ketu keni mundesinė te njeihni dhe takoni partneren tuaj tė ėndėrrave.
Nga ZeShKaNe
12-03-2020 10:16
4 25
Vajza shqiptare ketu keni mundesinė te njeihni dhe takoni partnerin tuaj tė ėndėrrave.
Asnjėherė 0 0

Temat e forumit : Dashuria dhe romanca Veglat E Forumit Kėrko Kėtė Forum
  Vlerėsimi Tema / Filluesi Temės Postimi fundit Pėrgjigje Shikuar
 
Kryetemė: Pėrkufizimi i dashurisė.( 1 2 3 4)
HoteL-MadriD
06-11-2020 20:25
Nga albachat
34 690
 
ZeShKaNe
19-04-2020 07:37
Nga ZeShKaNe
215 3,978
 
Syri( 1 2 3 4 5)
ZeShKaNe
19-04-2020 07:33
Nga ZeShKaNe
43 577
ZeShKaNe
17-04-2020 21:04
Nga Fajtorja
2 16
 
ZeShKaNe
16-04-2020 12:20
Nga Ria
36 457
 
Alba
16-04-2020 06:40
Nga ZeShKaNe
4 29
 
Alba
15-04-2020 19:58
Nga AdmiraL
1 12
 
Murgesha
13-04-2020 09:16
Nga HoteL-MadriD
6 77
 
Xhelozia..( 1 2 3 4 5)
EtNo3
30-03-2020 14:16
Nga LearTa
42 682
 
NiKiTa
29-03-2020 20:57
Nga Ria
19 222
 
AdmiraL
27-03-2020 20:06
Nga AdmiraL
5 144
 
RadioKoha
24-03-2020 12:26
Nga Fajtorja
12 243
 
Alba
21-03-2020 20:35
Nga ZeShKaNe
695 7,313
dj nekka
10-03-2020 18:17
Nga Alba
14 688
 
Matrix
07-03-2020 18:09
Nga Ujkufan
2 132
 
Tradhėtia!( 1 2)
E_LEZETshmja_CH
07-03-2020 17:58
Nga Ujkufan
12 329
 
ZeShKaNe
07-03-2020 17:49
Nga Ujkufan
123 1,817
 
ZeShKaNe
07-03-2020 17:41
Nga Ujkufan
214 2,423
 
ZeShKaNe
06-03-2020 18:38
Nga Ujkufan
77 1,041
 
Murgesha
29-02-2020 17:52
Nga Murgesha
0 38
 
Murgesha
29-02-2020 17:48
Nga Murgesha
0 24
 
Rinia( 1 2)
Hot_GirL
23-02-2020 18:28
Nga gazi gjk
11 360
 
EtNo3
22-02-2020 22:48
Nga Agolli
82 973
 
albina18
22-02-2020 22:00
Nga Alba
2 115
 
ZeShKaNe
21-02-2020 16:33
Nga AdmiraL
12 216
 
ZeShKaNe
21-02-2020 12:16
Nga Agolli
23 539
 
Kinezi
16-02-2020 14:48
Nga milanello
4 156
 
Matrix
15-02-2020 06:17
Nga rovi
1 110
 
Fajtorja
15-02-2020 05:39
Nga rovi
9 368
 
ZeShKaNe
25-01-2020 14:49
Nga Alba
9 247
 
njona
24-01-2020 21:21
Nga Kushtrim
24 441
 
Matrix
23-01-2020 13:30
Nga besy
4 183
 
EtNo3
23-01-2020 13:14
Nga besy
55 789
 
HoteL-MadriD
23-01-2020 13:12
Nga besy
1 87
 
EtNo3
23-01-2020 13:03
Nga besy
48 810
 
NiKiTa
09-12-2020 14:58
Nga Alba
55 1,075
 
NiKiTa
15-11-2020 14:45
Nga Fajtorja
1 137
 
ZeShKaNe
23-08-2020 00:06
Nga MrSafet
3 130
 
Kinezi
22-08-2020 08:38
Nga Xuki
20 337
 
ZeShKaNe
16-08-2020 14:47
Nga Alexandra
183 1,907
 
Frodo
15-08-2020 18:01
Nga E_LEZETshmja_CH
7 311
 
HoteL-MadriD
13-08-2020 21:10
Nga Rosa
7 226
 
Matrix
27-04-2020 23:16
Nga njona
12 279
 
Kaltrina
14-04-2020 21:44
Nga Hot_GirL
12 349
 
njona
14-04-2020 14:30
Nga EkstraVagante
21 330
 
HoteL-MadriD
12-04-2020 13:23
Nga Zeshkanja
4 195
 
HoteL-MadriD
11-04-2020 23:46
Nga Helmi
41 578
 
Matrix
11-04-2020 18:59
Nga turisti
1 87
 
E_LEZETshmja_CH
09-04-2020 17:50
Nga Kinezi
18 318
 
Lushi
06-04-2020 09:24
Nga Lushi
14 227
 
Hot_GirL
05-04-2020 18:40
Nga Simpatikja
30 485

Shfaq opcionet Moderatorėt
Shiko Temat 1 tek 50 e 91 Moderatorėt : 1
Renditur Nga Renditja
Nga:
Veglat E Forumit Kėrko Kėtė Forum
Kėrko Kėtė Forum :

Kėrkim i avancuar

Postim i ri Temė E Nxehtė Me Postet E Reja
Asnjė postim i ri Temė E Nxehtė Me Asnje Postim Tė Ri
Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat e Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF

Te gjitha kohėt janė nė GMT. Ora tani ėshtė 09:50.


Design by AlbaChat Forum, Te Drejtat E Rezervuara Nga AlbaniaLove.
Tė gjitha tė drejtat janė tė AlbaFORUM pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2008 RadioKoha
Page generated in 0.44391 seconds with 13 queries