Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Mirė se erdhėt nė AlbaCHAT.AT.
Nėse kjo ėshtė vizita juaj e parė nė forum, ju rekomandojmė qė tė vizitoni.Pyetėsorin duke klikuar mbi tė. Do t'u duhet qė tė. regjistroheni perpara se tė postoni: klikoni mbi butonin mė lart qė tė filloni regjistrimin. Qė tė filloni tė lexoni mesazhet, zgjidhni forumin qė ju pėlqen nga lista mė poshtė. <![CDATA[Dosje </td>

  Forumi Postimi fundit Temat Postime Moderator
Kosovė Gėzuar Pavarėsia
2 8
 
Mė Pranė Njėri-Tjetrit
Pasi tė jeni regjistruar nė forum, mos hezitoni tė shkruani ca fjalė pėr veten tuaj, qė tė njifemi mė mirė mes vete.
123 1,819
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
55 2,096
Biseda shoqėrore (8 Shikimet)
Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes. Krijoni shoqeri te reja dhe debatoni me ta!
Nga Alba
03-03-2020 23:17
73 1,524
Diaspora shqiptare (2 Shikimet)
Kėndi i mėrgimtarėve tanė, mund tė mblidhen e ēmallen pėr njė ēast me bashkė-atdhetarėt me shqiptarė nga tė katėr anėt e botės...
Nga Alba
03-03-2020 23:52
10 175
Dashuria dhe romanca (12 Shikimet)
Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj ketu.
100 3,189
Shtypi dhe politika
Diskutime rreth aktualiteteve politike shqiptare dhe atyre botėrore. Komente tė lira, shkrime nga mediat. Ndani kulturėn tuaj demokratike me tė tjerėt.
Nga Peja-Boy
14-01-2020 20:28
99 195
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.
Nga AXHA
13-04-2020 22:19
12 74
Portali i forumit (2 Shikimet)
Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit.
58 135
 
Kultura
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Nga nioalb
27-02-2020 13:55
15 96
 
Letėrsia shqiptare (2 Shikimet)
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Nga Fajtorja
03-03-2020 18:29
11 93
 
Muzika Shqiptare (4 Shikimet)
Muzika pasioni i te gjitheve .A do kishte Kuptim jeta pa muzike.Diskutoni rreth rrymave te ndryshme muzikore shqiptare.
Shkarko MP3 SHQIP
Ndegjo Muzike Shqip 
Nga AdmiraL
05-03-2020 17:46
37 541
Albumi fotografik (7 Shikimet)
Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga bota.
07-02-2020 18:38
13 212
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nga Alba
04-03-2020 20:29
8 85
Trende mode apo kėshilla pėr njė pamje mė tė shkelqyer.
Nga albina18
23-08-2020 18:32
9 46
Bota Shpirtėrore
Komuniteti musliman (1 Shikimet)
Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
Nga Fajtorja
03-03-2020 18:46
8 90
Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
Nga DebiaN
25-08-2020 17:00
1 1
Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot. Besoj ne Perendine.
Nga Baloshi
23-08-2020 17:37
1 1
Ēėshtja kombėtare
Nė kėtė forum jeni tė lutur tė postoni materiale mbi figurat mė tė spikatura tė historisė, letėrsisė, artit, shkencės, pra me njė fjalė, elitės sė kombit shqiptar brėnda dhe jashtė kufijve.
9 31
Historia shqiptare (4 Shikimet)
Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.
Nga cjapi
04-02-2020 14:13
20 205
Ēėshtja kombėtare (1 Shikimet)
Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.
05-08-2020 02:32
13 100
 
Shkenca
Shėndeti (2 Shikimet)
Kėshilla pėr njė jetė mė tė shėndoshė dhe pa brenga, fakte dhe gjėra tė reja.
Nga tigers
17-11-2020 18:55
19 44
Gjithcka qė ka tė bėj me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi qė tė gjithė kemi pyetje dhe kėrkojmė pėrgjigje.
Nga Murgesha
29-02-2020 21:08
28 91
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės. Biologjia, Kimia, Fizika, Astronomia, Gjeologjia dhe shume sfera tjera te shkences dhe jetes.
Nga akili
27-01-2020 19:27
17 67
Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre. Lajme te reja, IRC, Hacking, Google, Yahoo...
Nga Kushtrim
05-03-2020 15:40
23 99
 
Argėtim & zbavitje
Chit-Chat (4 Shikimet)
Kėtu shumė thjesht, mund tė bėni chit-chat me antarėt tjere e tė cmalleni...
Nga AdmiraL
03-03-2020 22:37
87 17,799
Humor & barcoleta (2 Shikimet)
Grimca humoristike, vjersha pėr tė qeshur, pjesė komedish, barcaleta... Shkurt fare: na bėni tė qeshim!
Nga Fajtorja
03-03-2020 18:00
23 629
Luani lojra nė kompjuter ? Apo ju pėlqejne? Cfarė lojra luani dhe cilat ju pėlqejnė mė shumė? PC, Xbox, Ps2...
Nga luigj
05-03-2020 00:00
4 14
Lojra dhe rebuse (2 Shikimet)
Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm
02-03-2020 23:28
15 401
Votime dhe sondazhe (4 Shikimet)
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr.
Nga Sentinel
05-03-2020 01:11
31 963
Sporti dhe sportdashėsit
Futbolli (2 Shikimet)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės. "Germany 2006" ėshtė afėr, ndajė emocionet...
54 363
Kėtu mund tė shkruani pėr Formula, Tenis, Boks, Hokey… si dhe pėr sportin shiqptar. Luan Krasniqi krenaria jonė…
Basketbolli (1/5)
Noti (0/0)
Volejbolli (0/0) 
32 38
Stafi i forumit
Kėtu mund tė lexoni tė dhėnat e fundit mbi forumin, si dhe ndryshimet qė bėhen nga stafi pėr njė forum sa mė cilėsor.
Nga DebiaN
25-08-2020 20:11
9 49
Sugjeroni idetė tuaja pėr stafin ose kritikoni shėrbimet tona. Fjala juaj do tė ketė peshė. Gjithēka kėtu: Kėrkesa, ankesa, sqarime, pyetje, pėrgjigje…
Ankesa (0/0)
Sugjerime (1/4) 
Nga AdmiraL
21-02-2020 21:11
10 66
Diskutime pa cenzurė
Vendi i peferuar i anėtarėve, ku mund tė diskutojnė pėr gjithėēka. Shprehu lirisht, mos ke frikė V.I.P. Place 4 u!!!
Eros (2/7) 
04-03-2020 17:00
28 775
 


Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 109 (5 anėtarė dhe 104 vizitorė)
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 376, 22-08-2020 mė 23:07.
AdmiraL, ‎xhoi, ‎ali, ‎rovena07, ‎trullajka
Statistikat e Forumit
Temat: 1,338, Postime: 33,161, Anėtarėt: 1,709
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, trullajka
Datėlindjet e sotme janė
bini11 ‎(33), ‎dritoni888 ‎(28), ‎Romeo-uk ‎(24), ‎muli ‎(22), ‎cuti ‎(18), ‎Virussi ‎(16), ‎B3raTiIi ‎(16), ‎B3raTi|i ‎(16)

  Forum me postime tė reja
  Forum pa postime tė reja
  Forum i mbyllur

Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:26.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.23191 seconds with 9 queries