AlbaCHAT.AT > Shiko Profilin

Shiko Profilin: Abetare
Abetare
Anėtar i ri
Aktiviteti fundit: 28-04-2020 21:20 

Firma/thėnia
Tė dashurosh ėshtė merite, tė tallesh me dashuri ėshtė krim..!

Informacione Mbi Forumin Informacionet e Kontaktimit
Anėtarėsuar: 13-04-2020
Postime
Totali Postimeve: 39 (0.07 postime nė ditė)
Postimi fundit:
Miremengjes, Miredita , Mirembrama
23-04-2020 18:17
Gjej tė gjitha postimet nga Abetare
Gjej tė gjitha temat e filluara nga Abetare
Informacion Shtese Grupi i anėtarėve
Vendndodhja:
Nė botėn e qudirave
Motoja:
Jeto dhe vuaj me botėn
Abetare nuk ėshtė anėtar/e e ndonjė grupi publik


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 11:15.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.13990 seconds with 9 queries