Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Votime dhe sondazhe > Kosovė apo Dardani?
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Votime dhe sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr.

Tema: Kosovė apo Dardani? Pėrgjigju Temės
Pseudonimi juaj: Kliko kėtu pėr tė hyrė
Image Verification
Please enter the six letters or digits that appear in the image opposite.

Titulli:
  
Mesazhi:
Posto ikonat
Ju mund tė zgjidhni njė ikonė pėr mesazhin tuaj duke klikuar nė listėn e mėposhtme:
 

Opcione Shtesė
Opcionet e pergjithshme
Vlerėso temėn
Nėqoftėse ju dėshironi, ju mund tė vlerėsoni kėtė temė.

Rishikimi Topikut (Mė I Riu Nė Fillim)
12-03-2020 15:56
manekenja
Titulli: Kosovė apo Dardani?

Dardaniaa eshte emer i pershtatshem... keshtu mendoj
12-03-2020 00:37
zana_peja
Titulli: Kosovė apo Dardani?

KOSOVA........................edhe pik aaaaaaa
08-03-2020 03:03
peace
Titulli: Kosovė apo Dardani?

jo dardani vetem kosov se vetem kosoven e njef krejt bota e dardanin kurkush hiq!!!!!
05-03-2020 01:11
Sentinel
Titulli: Kosovė apo Dardani?

Pėr mendimin tim, as Kosovė e as Dardani, unė kisha preferuar " Shqipėria veriore", me kėtė emėr do ishim shumė mė afėr bashkimit mbarė kombtar... Po kush po na pyet neve se !?
02-03-2020 21:27
AdmiraL
Titulli: Kosovė apo Dardani?

Dardania ma merr mendja pasi kshtu edhe perpara ka qen , por besoj qe ne te ardhmen do vendoset diqka.. egal pse neve te huajt na shkruajn Kosov.. por ne veten me njoft si Dardan :-)

AdmiraL
01-03-2020 17:18
Peja
Titulli: Kosovė apo Dardani?

Sigurisht qe Dardani!!!
26-02-2020 14:33
Lushi
Titulli: Kosovė apo Dardani?

Edhe un jam Kosovė..
20-02-2020 23:27
Alba
Titulli: Kosovė apo Dardani?

Une jam per Kosovė!
03-02-2020 16:00
Nentori
Titulli: Kosovė apo Dardani?

Sic kam lexuar me heret nga historianet , kam par qe Kosova nuk eshte emeri i vertet i saj.. pra Dardania dhe mendoj se DARDANIA duhet te quhet ashtu qe te bashkohet me flamurin e presidentit Rugova.
31-01-2020 23:07
Kushtrim
Titulli: Kosovė apo Dardani?

Rroft nena Dardani forever!
Kjo temė ka mė shumė se 10 pėrgjigje. Kliko Kėtu pėr tė rishikuar tė gjithė Temėn.

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF

Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:34.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.19079 seconds with 12 queries