Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTUAlbaCHAT.AT Rregullat
Rregullorja E Forumit
Qė tė vazhdojmė mė tej, ju duhet tė pranoni rregullat e mėposhtme:

Rregullat e Forumit

Regjistrimi nė kėtė forum ėshtė falas! Sidoqoftė ju duhet ti pėrmbaheni tė tėra rregulloreve tė vėna nga webmasteri. Nėqoftėse ju i pranoni kushtet, ju lutem shikoni kutinė 'Unė Pranoj' dhe klikoni nė butonin 'Regjistrohuni' qė ndodhet mė poshtė. Nėqoftėse ju dėshironi tė resgjistroheni, Nėqoftėse ju dėshironi tė anullosh resgjistrimin, klikoni kėtu pėr tu kthyer tek indeksi i forumit.

Megjithatė administratorėt dhe moderatorėt e AlbaCHAT.AT do tė pėrpiqen tė mbajnė tė gjitha mesazhet e pakėndshme tė ketij forumi, ėshtė njė gjė e pamundshme pėr ne tė shikojmė cdo mesazh. Tė gjitha mesazhet shprehin kėndvėshtrimet e autorit, dhe vetėm autori dhe vetėm ai ėshtė i pėrgjigjshėm pėr cdo pėrmbajtje mesazhi.

Duke rėnė dakord me kėto rregulla, ju tashmė e dini qė ju nuk duhet tė postoni asnjė mesazh qė ėshtė jashtė teme, vulgar, sharje, racizėm, presione tė llojeve tė ndryshėm dhe gjithashtu mosbindja juaj ndaj rregullores nė cdo nėn-forum pėrkatės.

Webmasterat e AlbaCHAT.AT rezervojnė tė drejtėn pėr tė lėvizur, redaktuar, hequr, mbyllur, fshirė pėr c'farėdo lloj arsyeje.
Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 14:06.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.22383 seconds with 5 queries