Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Votime dhe sondazhe
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Votime dhe sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr.

Sondazh: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni
Ju njoftojmė qė ky ėshtė njė sondazh publik dhe zgjidhja juaj mund tė vėshtrohet edhe nga anėtarėt e tjerė.
Opcionet E Sondazhit
Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni

 
Veglat E Temės Duke Vlerėsuar: Shfaq Modėt
19-01-2020, 01:26   #21
Alba
Zemer njeriu.
 
 
Anėtarėsuar: 20-02-2020
Postime: 2,468
Titulli: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Qka t'me vjen per dore lexoj .
__________________
Gjunjėzohem ,por nuk copėzohem!
 
21-01-2020, 13:14   #22
AdmiraL
Super-DjaL
 
 
Anėtarėsuar: 21-12-2020
Vėndndodhja: Washington Dc..
Postime: 523
Titulli: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Kur kisha pun me politik shum kam lexuar.. Por pasi vdic Presidenti Rugova ateher i kam len shum , por prap nga njeher Bota sot eshte ajo qe e lexoj tjerat Gazeta as syt nuk ju lshoj.. Kurse Kosovaren e urrej..

AdmiraL
__________________
Sexy is 365 days uptime...
 
22-01-2020, 23:46   #23
gjerja
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 22-01-2020
Postime: 3
Titulli: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

as njeren nuk e lexoj e as nuk i besoj
Ky eshte mendimi im
 
22-01-2020, 23:49   #24
gjerja
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 22-01-2020
Postime: 3
Titulli: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

gjdo gje eshte e nderlikume e per ata nuk i besoj gjdo gje e najn se kjo me keta,jo keta me ata per at nuk i besoj
 
23-01-2020, 22:27   #25
mergimtari
 
 
Postime: n/a
Titulli: re: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Po e lexoj gazeten Kombetare Bota sot sepse eshte gazeta me e besuar si ne KOSOV ashtu edhe ne Diaspor
 
23-01-2020, 23:02   #26
e bukura
 
 
Postime: n/a
Titulli: re: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

E lexoj gazeten Kombetare Bota sot sepse eshte gazeta me e besuar ne KOSOV.
Kurse per gazeten epoka e re dhe infro pres jane gazeta qe duhen te mbyllen menjiher sepse vetem bejne perqamje ne popull
 
27-01-2020, 14:03   #27
ParadoX
Milanist
 
Avatari i ParadoX
 
Anėtarėsuar: 26-01-2020
Vėndndodhja: Gjilan
Postime: 1
Titulli: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Koha Ditore Ka edhe Sport :$
 
28-01-2020, 19:05   #28
burcu yilmaz
 
 
Postime: n/a
Titulli: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Bota Sot eshte dhe do te jet nje nder gazetat me te besuara , si ne Kosov ashtu edhe ne Diaspor , e cila me vite luftoi krimin e organizuar nga paritt politike dhe kryetaret e tyre. Ku dihet boterisht qe Botes sot ju vran disa gazetar .. si Kastrati , Mustafa , Ajeti.
 
29-01-2020, 18:39   #29
zana_peja
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-01-2020
Postime: 41
Titulli: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

KOHA ditote dhe shum i besoj
 
16-02-2020, 17:40   #30
milanello
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 16-02-2020
Postime: 6
Titulli: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

beso n t ardhem tane
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:34.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.21932 seconds with 13 queries