Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Votime dhe sondazhe
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Votime dhe sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr.

Sondazh: A hyni ne CHAT
Opcionet E Sondazhit
A hyni ne CHAT

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
11-01-2020, 01:16   #41
RITA
VIP
 
 
Anėtarėsuar: 07-01-2020
Postime: 22
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

qdo dite

hahahahahaha


jo nuk hi qdo dite se jam te gjthe bajata me shume rri ne kete forun se ne imailin tem

s'kam te dashurahahahhahahahah

ja e re
 
11-01-2020, 01:19   #42
RITA
VIP
 
 
Anėtarėsuar: 07-01-2020
Postime: 22
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

nuk hi shpesh ne chat
sepse nuk kam te dashur
jam e re
 
11-01-2020, 16:39   #43
vizioni
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 06-01-2020
Postime: 55
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga RITA
nuk hi shpesh ne chat
sepse nuk kam te dashur
jam e re
Pse nė chat hyn pėr tė gjetur tė dashur aa ::
__________________
Qiellin e kam ēati .....
 
13-01-2020, 17:19   #44
Kushtrim
Webmaster & Admin
 
 
Anėtarėsuar: 17-12-2020
Postime: 1,053
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga RITA
nuk hi shpesh ne chat
sepse nuk kam te dashur
jam e re
Hahah RITA as une skam te dashur por hy ne chat :
 
30-01-2020, 14:24   #45
zana_peja
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-01-2020
Postime: 41
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

jo se ne chat hyn vetem femijet
 
03-03-2020, 17:50   #46
AdmiraL
Super-DjaL
 
 
Anėtarėsuar: 21-12-2020
Vėndndodhja: Washington Dc..
Postime: 523
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zana_peja
jo se ne chat hyn vetem femijet
Po ne te rriturit qe meremi me shum me chat.. hahaa na ofendove pak tani haha.. po mire.. ke te drejt nje shumic hin te ri por edhe a moshesh te vjeter prej 25+ deri 40.. !!

Chati mbi te gjitha..
__________________
Sexy is 365 days uptime...
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:34.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.33586 seconds with 13 queries