Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Mė Pranė Njėri-Tjetrit > Dashuria dhe romanca
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Dashuria dhe romanca Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj ketu.

Sondazh: A eshte dashuria arsyeja per te cilen jetojme???
Opcionet E Sondazhit
A eshte dashuria arsyeja per te cilen jetojme???

 
Veglat E Temės Duke Vlerėsuar: Shfaq Modėt
27-02-2020, 20:25   #11
Agolli
KOPUK
 
 
Anėtarėsuar: 19-02-2020
Postime: 94
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

Gjitheēka, bile-bile shpirtin i'a kisha marrė xhelozise, per tė
__________________
Qe ti ēka bonde....
 
29-02-2020, 13:30   #12
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

Dote beja edhe te pamunderne vetem e vetem qe te jem deri ne vdekje me ate qe e dua shum.
__________________
æ *..`æ °“..`æ °“ Murgesha æ *..`æ °“..`æ °“
 
03-03-2020, 21:12   #13
Sentinel
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 22-02-2020
Postime: 5
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

Kishte pas thėnė "ktyneherit" njė kėngėtare ( qė nuk mė kujtohet cila ):" Isha shumė e dashuruar ne Muzikėn sa qė, kurė e takova dashurinė e jetės atėherė, Muzika doli nė rend tė dytė dhe ia mori vendin "Princi nė kali tė bardh", pastaj u fejuam e u martuam dhe kjo rezultoj me fėmiun e parė, i cili ishte gjėja mė e shtrenjėt e jetės sime, dhe kėtu ndryshon krejt TOP LISTA ( Jo vetėm e nė Kėngėt e saj ). Pra.... Fėmiu-Burri- dhe Muzika nė vendin e tretė.

Unė pėrsonalishtė ia kam lakmi kėsaj kėngėtare ( pėr atė, edhe nuk i kam haruar fjalėt e saj, edhe pse ( ndoshta ) i ka kushtuar me karierė...


Pėrshendetje....
__________________
..."Ēka po dojm na po bojmė, e ēka z'dojna z'bojm..... !?"...
 
03-03-2020, 22:33   #14
AdmiraL
Super-DjaL
 
 
Anėtarėsuar: 21-12-2020
Vėndndodhja: Washington Dc..
Postime: 523
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

Do beja gjithcka qe vetem edhe njeher ta ktheja at dashuri qe e kisha per te.. edhe pse ajo iku.. dhe nuk ndihemi me si me par.. por koha dhe deshirat qe kemi pas per jete nuk harrohen.. dhe isha ne gjendje me ba gjithcka por iku.. E do mundohemi ne te ardhmen ne rast se arrihet diqka te bejm diqka me shum.. psh.. me kan ajo e knaqur cdo nat.. qe ne mengjes me u qu tu kcy e tu lu..

AdmiraL
__________________
Sexy is 365 days uptime...
 
03-03-2020, 23:53   #15
Alba
Zemer njeriu.
 
 
Anėtarėsuar: 20-02-2020
Postime: 2,468
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

Tash e mas kam me e pre nje kurban .......
__________________
Gjunjėzohem ,por nuk copėzohem!
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:35.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.37483 seconds with 13 queries