Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Chit-Chat
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Chit-Chat Kėtu shumė thjesht, mund tė bėni chit-chat me antarėt tjere e tė cmalleni...

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
02-03-2020, 18:46   #501
Alba
Zemer njeriu.
 
 
Anėtarėsuar: 20-02-2020
Postime: 2,468
Titulli: PSE??????????????

Pse nuk po me mungon !!! ?
__________________
Gjunjėzohem ,por nuk copėzohem!
 
03-03-2020, 15:46   #502
Agolli
KOPUK
 
 
Anėtarėsuar: 19-02-2020
Postime: 94
Titulli: PSE??????????????

Sepse i ke delfinat, qyy!! ha.haaaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
Qe ti ēka bonde....
 
10-03-2020, 00:12   #503
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Titulli: PSE??????????????

Pse nervozohem kur duhet te jem e qet edhe pse Agolli nuk eshte ketu .
__________________
æ *..`æ °“..`æ °“ Murgesha æ *..`æ °“..`æ °“
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:35.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.23624 seconds with 12 queries