Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Mė Pranė Njėri-Tjetrit > Prezantoni veten
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Prezantoni veten Pasi tė jeni regjistruar nė forum, mos hezitoni tė shkruani ca fjalė pėr veten tuaj, qė tė njifemi mė mirė mes vete.

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
03-03-2020, 00:08   #11
Fajtorja
Baby..
 
 
Anėtarėsuar: 22-12-2020
Vėndndodhja: NYC
Postime: 172
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Pershendetje pershendetje e mire se paske ardh

Fajtorja
__________________
Dashuria
 
10-03-2020, 00:17   #12
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HoteL-MadriD
Pershendetje Murgesha.

Mire se keni ardhur tek ne, kalofsh sa me mire mes nesh, gjithashtu ke vend per shoqeri tek ne sa te duash, sic ka then dhe AdmiraL 30GB ke vend :P edhe 10GB ti jap una :P

Kalofsh sa me mire.

Tung

faliminderitHoteL-MadriD pėr kėtė mireseardhje qė mė beni mua ju edhe une ju them nga thellesija e zemres mire se ju gjeta.

Kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes,e juaja Murgesha
__________________
æ *..`æ °“..`æ °“ Murgesha æ *..`æ °“..`æ °“
 
10-03-2020, 00:19   #13
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fajtorja
Pershendetje pershendetje e mire se paske ardh

Fajtorja
Falm Fajtorja ngaa ju per kete mireseardhje qe me beni mua ju edhe une ju them nga thellesija e zemres mire se ju gjeta. Me te vertet jam shume e lumtur qe jam ne mesin e juaj dhe kalojme qaste te mrekullueshme se bashku ketu .Me respekt Murgesha
__________________
æ *..`æ °“..`æ °“ Murgesha æ *..`æ °“..`æ °“
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:35.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.21573 seconds with 12 queries