Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Lojra dhe rebuse
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Lojra dhe rebuse Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
30-11-2020, 01:09   #161
Alba
Zemer njeriu.
 
 
Anėtarėsuar: 20-02-2020
Postime: 2,468
Titulli: >Kėtė=Apo=Atė<

A bon mos me i da ?? hahaha

Diskotekė apo Restorant ??
__________________
Gjunjėzohem ,por nuk copėzohem!
 
01-12-2020, 22:08   #162
Ardi-bmw
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 24-10-2020
Postime: 7
Titulli: >Kėtė=Apo=Atė<

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga RaPSouL
Mercedes is the best :

Mua apo dike tjeter :

Mercedes ist not the best

BMW ist the BEST !!
 
29-02-2020, 20:22   #163
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Titulli: >Kėtė=Apo=Atė<

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alba
A bon mos me i da ?? hahaha

Diskotekė apo Restorant ??

Restorantin

Kosoven apo Mergimin ???
__________________
æ *..`æ °“..`æ °“ Murgesha æ *..`æ °“..`æ °“
 
02-03-2020, 23:28   #164
little_angel
pogradecarke(*_^)
 
 
Anėtarėsuar: 02-03-2020
Vėndndodhja: Pogradec
Postime: 12
Titulli: >Kėtė=Apo=Atė<

kosovon

akullore apo cekollate
 
10-03-2020, 00:22   #165
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Titulli: >Kėtė=Apo=Atė<

Akulloren se shum e dua .


Kosoven apo Mergimin
__________________
æ *..`æ °“..`æ °“ Murgesha æ *..`æ °“..`æ °“
 
10-03-2020, 10:16   #166
Dokle@t@
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 06-03-2020
Postime: 8
Titulli: >Kėtė=Apo=Atė<

Kosoven


liri apo roberi!!!
 
10-03-2020, 17:27   #167
Kushtrim
Webmaster & Admin
 
 
Anėtarėsuar: 17-12-2020
Postime: 1,053
Titulli: >Kėtė=Apo=Atė<

Liri....


Dashuri apo tradheti?
 
12-03-2020, 13:04   #168
ZeShKaNe
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-12-2020
Vėndndodhja: Tripoli ( Libia )
Postime: 1,726
Titulli: >Kėtė=Apo=Atė<

Dashuri


Bore apo shi
__________________
I pasur behesh me dituri jo me pasuri, i menqur behesh me mend, jo me moshe.
 
12-03-2020, 13:41   #169
Dokle@t@
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 06-03-2020
Postime: 8
Titulli: >Kėtė=Apo=Atė<

bore

mjalt apo cokolad
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:35.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.47439 seconds with 12 queries