Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Votime dhe sondazhe
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Votime dhe sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr.

Sondazh: Cili qytet nė Kosova i ka meshkujt mė tė bukur.?
Ju njoftojmė qė ky ėshtė njė sondazh publik dhe zgjidhja juaj mund tė vėshtrohet edhe nga anėtarėt e tjerė.
Opcionet E Sondazhit
Cili qytet nė Kosova i ka meshkujt mė tė bukur.?

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
14-01-2020, 14:57   #51
suzii
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 14-01-2020
Vėndndodhja: Swiss
Postime: 8
Titulli: Cili qytet nė Kosovė i ka meshkujt mė tė bukur.?

un mendoj Gjilani e Peja i ka djemt e bukur edhe Deqaniiii se gati harrova qytetin tim.
 
14-01-2020, 15:58   #52
vizioni
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 06-01-2020
Postime: 55
Titulli: Cili qytet nė Kosovė i ka meshkujt mė tė bukur.?

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga suzii
un mendoj Gjilani e Peja i ka djemt e bukur edhe Deqaniiii se gati harrova qytetin tim.
Ncnccncnc sa lokalista more jeni juve kėshtu .......
__________________
Qiellin e kam ēati .....
 
20-01-2020, 14:00   #53
AdmiraL
Super-DjaL
 
 
Anėtarėsuar: 21-12-2020
Vėndndodhja: Washington Dc..
Postime: 523
Titulli: Cili qytet nė Kosovė i ka meshkujt mė tė bukur.?

Ore sa me vjen inat.. pse Gjilanin se keni votuar.. ?? apo harruar qe un jam nga Gjilani.. :P

Ma merr mendja dhe kam thene edhe me heret , jemi njesha.. si per pun si per qika .. na kish dhan zoti qe ateher kur e nxorem koken prej atij te mamit :P ( shaka )

Gjith kosovaret jan te bukur..
__________________
Sexy is 365 days uptime...
 
30-01-2020, 14:21   #54
zana_peja
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-01-2020
Postime: 41
Titulli: Cili qytet nė Kosovė i ka meshkujt mė tė bukur.?

peja ika femrat ma te bukura


mashkujt peja dhe gjakova per mendimin tim
 
16-02-2020, 17:46   #55
milanello
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 16-02-2020
Postime: 6
Titulli: Cili qytet nė Kosovė i ka meshkujt mė tė bukur.?

Normal si gjithmon prishtina mbizotron n gjethqka e le ti gjilani e perderave:@
 
16-02-2020, 23:49   #56
bona
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-12-2020
Postime: 4
Titulli: Cili qytet nė Kosovė i ka meshkujt mė tė bukur.?

prishtina i ka me te mir
 
10-03-2020, 18:31   #57
Lagshti
 
 
Postime: n/a
Titulli: Cili qytet nė Kosovė i ka meshkujt mė tė bukur.?

O nje gje duhet ta dini: Mashkulli i hishem eshte Homso-dmth kreit Gjilani i ka mashqit Homso. Shkoni Vlla nė Drenicė.
Kishinė pasė thanė se Drenicakt janė Kualė tė mdhej, edhe thoin edhe te vjetrit se Gjilani edhe Peja gjithmone i kishin majte "Pelat" me "Kuaj" te Drenices -ktu ska fjalė
 
11-03-2020, 23:26   #58
zana_peja
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-01-2020
Postime: 41
Titulli: Cili qytet nė Kosovė i ka meshkujt mė tė bukur.?

peja ika mashkujt me te bukur te ks
 
11-03-2020, 23:27   #59
zana_peja
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-01-2020
Postime: 41
Titulli: Cili qytet nė Kosovė i ka meshkujt mė tė bukur.?

ej prishtina i ka krejt mashkujt cool po peja i ka te bukur si femra ashtu dhe mashkujt
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:35.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.35761 seconds with 13 queries