Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Shtypi dhe politika > Portali i forumit
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Portali i forumit Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit.

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
04-02-2020, 22:24   #1
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,194
Shpat Kasapi kritikohet!

E dim te dashur lexues, se kete e keni pritur pa durim, kengen dhe klipin me te ri te Shpat Kasapi. Siq e kemi cekur me heret ne Revisten DardanaLady, jemi mbet shum te zgjenyer me kete videoklip. Paraqitja skenike e Shpat Kasapi, sa per mendimin ton ka qen katastrofale.

Ka vendosur te zgjedh Armend Ramandani, nje stilist shum te njohur nga Maqedoni. Kemi mar disa kritika, perse kemi "qeshur" Armendin etc. Duam te cekim, se ne asgje skemi kunder Armendit, dhe eshte e vertet qe eshte nje stilist shum i mire, dhe ne fakt , na pelqen se si i zbukuron vajzat, kete e kemi cekur edhe me heret. Kemi pas shancen gjithashtu ti shofim disa punimet e Armendit, dhe kemi mbetur me goj te hapur, sepse ishin shum te mira. Por te perserisum edhe nje her, kjo vlen vetem per femerat qe i zbukuron.
C'far nuk na pelqen tek Armendi, eshte menyra se si i zbukuron djemt, i shendron ne vajza. Ne Shpat Kasapin e duam shum, por jo keshtu siq e eshte paraqitur ne videoklipin e tij me te fundit. Kemi lexuar shum postime nga adhuruesit e Shpatit, qe thojn se ky nuk eshte stili i tij, dhe me kete videoklip vetem i jep material atyre qe thojn se Shpati eshte gay . E ne fakt e dim te gjith se Shpati nuk eshte gay, por fatkeqsisht, ka zgjedhur nje stil kesaj here, qe signalizon pikrisht te kunderten nga verteta! Ne fund te ketij lajmi keni edhe videoklipin, ku mund te shofni si eshte veshur Shpati, ngjyra qe nuk i pershtatet, dhe frizur te pa pelqyer nga fansat e tij!
Kenga eshte e mire, na pelqen, eshte ritmike, dhe eshte let per te mbetur ne mend. Mund te themi se kemi ndegjuar 2 deri 3 her, dhe tash me tekstin e dim, dhe melodia na mbetet ne kokė! Por te shpresojm se kto kritika qe Shpat Kasapi ka mar kohen e fundit, te i ket parasysh, sepse ky ne videoklip seshte ai Shpati qe adhuruesit e dojn!

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Ndegjim te kendshem!
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!

Herėn e fundit ėshtė Ndryshuar nga HoteL-MadriD : 04-02-2020 nė 22:30.
 
04-02-2020, 22:26   #2
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,194
Titulli: Shkarko Kėngėn KĖTU

Nqofse Shpati vendos te vazhdoj kete stil, pasojat si kengetar i famshem do te dihen shum shpejt. Jemi duke lexuar postimet qe bejn ne www.albavideo.blogspot.com, pasi qe eshte postuar videoklipi, per nje koh shum te shkurt ka mar shum komente, dhe te gjith ishin negative perveq 2 postime! Kur adhuruesit kritikojn, atehere kuptohet se diqka nuk eshte ne rregull! Videoklipi eshte publikuar per her te par, javen e kaluar ne TOP RTK, ku ishte si propozim per top kengen e javes ne muajin janar. Aty menjeher u shfaqen pasojat e para, interesi per te votuar Shpatin ishte nje nr i vogel, por pra arriti te mer vendin e dyt. Por si do qoft, shpresoj edhe nje her qe kjo do te jet hera e fundit qe Shpati ben nje gjė te till!

Para disa javesh, kemi postuar nje klip ku Rovena e puth Shpatin, dhe gjithashtu kenga me e re e tyre. Tash do te postojm gjithashtu edhe dy klipe tjera, qe jan nga Live Show i Big Mamas, ku Shpati dhe Rovena ishin te ftuar! Kendej perflitet me shum e me shum se Shpati eshte gay, anen tjeter vazhdojn thashethemet per Shpatin dhe Aferditen, dhe Rovenen (?). Sa e quditshme kjo bot !!

Keto foto qe i kemi postuar ne kete lajm, eshte na ditelindja e Shpat Kasapi, qe i ka mbushur 26 vjet. Kete ditelindje Shpati ka vendosur te festoj sebashku me Bertan Asllani qe i mbush 18 vjet. Ditelindja u mbajt ne nje club ne Tirane! Siq e shifni, ne ditelindje ka pasur edhe VIP te njohur si Big Mama, Ardi Pulaj etj.


Teksti:
Avni Qahili
Kompozimi: Gabro

Sonte s'dua ta di
Ku je dhe me kė fle..
Hajde maestro bjeri maestro
Nje kėng vec pėr ne..

Kape njė alkol,
po si do qė tė jet,
ajo le ta di se un mė
kam ndyshuar krejt!

Do tė dehem e tė prehem
Kėtė nat pa gjum,
jo nga vujtja por nga gzimi
oo i lumi un...

Ref:
O sonte do tė pi,
do tė pi e sdo tė ndalem,
bjeri maestro ti,
bjeri se rehat po rri..

O sonte do tė pi,
do tė pi e sdo tė ndalem,
bjeri maestro ti,
bjeri se po hedhim valle...

Sonte pėr her tė par,
nuk mė intereson,
kujt i fal puthje pa ndal o
nuk mė bėhet von...

Ref.
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:35.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.13493 seconds with 10 queries