Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Shtypi dhe politika > Portali i forumit
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Portali i forumit Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit.

 
Veglat E Temės Duke Vlerėsuar: Shfaq Modėt
04-02-2020, 22:27   #1
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,194
Genta - Intoxicated

Nese pyetni pse postojm aq shum lajme per Genten, ne e kemi nje pergjigje te thjesht: sepse eshte nder kengetaret me te rralla, qe pa pushim kohen e fundit sjell risi pas risis! Ne fundvitit 2007, Genta ka publikuar nje keng me dy verzione, shqip dhe anglisht.

Pastaj gjithashtu edhe dy keng tjera ne gjuhen angleze. Per vitin 2008, Genta sjell kengen "intoxicated" dhe shum projekte te reja!

Sa per kengen "Sa ilaq", Gentiana Ismajli eshte duke punuar per nje videoklip ne Maqedoni, qe do te publikohet edhe 2 - 3 javė! Perveq kenges "Sa ilaq" qe e ka pregaditur enkas per vitin e ri, Genta ka punuar 4 keng ne gjuhen angleze, qe i ka ber ne USA me producent amerikan.

Kenget quhen "For a moment", "Something to remember", "Choose" dhe "Intoxicated".
Angazhimet e Gentes jan te shumta, tash eshte ne pregaditje per nje album te ri, qe do te jet ajo e pesta e radhes, dhe si pas planet e Gentes kjo album do te publikohet ne sezonin veror! Kenget ne gjuhen angleze do te jen nje pjes e albumit! Sukesi i Gentes ska per te ndalur, ajo gjithashtu ka shum deshir, dhe eshte duke pregaditur nje big koncert live ne Kosove.

Seshte asgje e vendosur, por ndoshta do te ket edhe mysafir te ftuar!

__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!

Herėn e fundit ėshtė Ndryshuar nga HoteL-MadriD : 04-02-2020 nė 22:29.
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:35.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.15875 seconds with 10 queries