Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Mė Pranė Njėri-Tjetrit > Dashuria dhe romanca
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Dashuria dhe romanca Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj ketu.

Sondazh: A eshte dashuria arsyeja per te cilen jetojme???
Opcionet E Sondazhit
A eshte dashuria arsyeja per te cilen jetojme???

 
Veglat E Temės Duke Vlerėsuar: Shfaq Modėt
26-10-2020, 01:44   #1
dj nekka
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-10-2020
Postime: 5
Ēdo benit ju per nje dashuri??

Po e hap kete teme pasi un per veten time kam bere shume cmendur per nje dashuri qe deri me sot mbetet "nje enderr ne sirtar". Thone qe dashuria eshte krijuar per te qene i lumtur, por mua me ka bere shume te vuaj. Per cfare dashurojme, per te qene te lumtur apo per te vuajtur? Ka shume pyetje te cilave mund ti pergjigjesh shume pak. Per mua, fjala vuajtje do te thote dashuri. Jeta e tille eshte ndertuar, qe kur mendojme se jemi te lumtur, fillojme dhe qajme. Kam shkruar shume poezi e gjera te ndryshme per dashurine e jetes time, ate te verteten... kam frike se sme beson njeri se un kam derdhur lot per te, pasi thone qe lotet jane si perlat, tregohen vetem ato falset... Doja te kisha dike prane, jo ta shihja, por tme shihte se cjam ne gjendje te bej per nje dashuri. Do ktheja boten mbrapsht per ty o vajze qe te dua me shume se cdo gje....
 
27-10-2020, 19:10   #2
Kushtrim
Webmaster & Admin
 
 
Anėtarėsuar: 17-12-2020
Postime: 1,053
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

Ndoshta , mbase ka shume gjera te tjera per te cilat jeton dikush
 
28-10-2020, 19:57   #3
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,194
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

Une per vete per Dashuri nuk jetoj.

Kuptohet qe dhe dashuria eshte pjes e jetes, por edhe pa te mund te jetojme, eshte pak veshtir por cfar te bejm.

Tung
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
 
18-11-2020, 23:02   #4
NiKiTa
NiKiTa
 
 
Anėtarėsuar: 07-01-2020
Postime: 788
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

Mvaret se per qfare dashurie behet fjale dhe sa ja vlen !!!
__________________
RaStI Mbret ........Mbreteresh
 
22-12-2020, 12:09   #5
Festimi
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 14-12-2020
Postime: 7
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

jo bre cfare sjetohet veq per dashuri
une per veti nuk jetoj per dashuri
 
26-01-2020, 03:58   #6
jetoos
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 26-01-2020
Postime: 4
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

per nje dashuri do te beja xhithqka qka eshte e mundur vetem ta kem ate dashuri te vertet
 
01-02-2020, 19:19   #7
mig 21
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 26-01-2020
Postime: 6
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

dashurija eshte jashte zakonisht e madhe po do te beja qmos per ta pasur ate qe e dua
 
15-02-2020, 00:09   #8
ela
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 14-02-2020
Postime: 3
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

dashurija esht nje ndjenje qe mendoi qe e ndjen njeriu nje her ne jet at dashurin e vertet dhe qe dashuron me gjith qenjen e ti mendoi qe dashurija esht diqka pozitive.
 
15-02-2020, 07:59   #9
rovi
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 15-02-2020
Postime: 7
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

Une mendoj se nuk ka dashuri te perjetshme,neqoftese ajo do te egzistonte vertet ndoshta dhe mund te sakrifikoja.Mendoj se raporti dashuri respekt eshte 50% me 50%.
 
16-02-2020, 17:42   #10
milanello
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 16-02-2020
Postime: 6
Titulli: Ēdo benit ju per nje dashuri??

jo more qfart un nuk jetoj veq per dashuri po per sene tjera t jetess:A
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:36.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.34591 seconds with 10 queries