Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Mė Pranė Njėri-Tjetrit > Prezantoni veten
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Prezantoni veten Pasi tė jeni regjistruar nė forum, mos hezitoni tė shkruani ca fjalė pėr veten tuaj, qė tė njifemi mė mirė mes vete.

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
29-02-2020, 13:09   #1
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Pershendetje nga Murgesha

Pershendetje per te gjithe ketu ne kete forum vetem deshta tju pershendes perzemersisht te gjithve dhe tju them qe kam knaqesin qe sod jan ne mesin e juaj.
Shpresoj, qe do te me pranoni ne shoqerin e juaj nuk dote zhgenjeheni .
Me rrespet per ju nga Murgesha

Herėn e fundit ėshtė Ndryshuar nga Murgesha : 29-02-2020 nė 13:16.
 
29-02-2020, 13:56   #2
AdmiraL
Super-DjaL
 
 
Anėtarėsuar: 21-12-2020
Vėndndodhja: Washington Dc..
Postime: 523
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Uhaa i pari un. :-)

Mire se erdhe Murgesha.. e ja kalofshmi mire pra me njani tjeterin.. e vend per shoqeri ke sa duash ( 30 GB ) ..

AdmiraL
__________________
Sexy is 365 days uptime...
 
29-02-2020, 14:03   #3
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Admiral Ju falinderoj shum nga zemra shum flm nga ju ne kete mireseardhje qe me beni mua , ju lutem me lejo qe te ju pershendes edhe un nga thellesia e zemres dhe mund te them se kam nderin dhe kenaqėsin te jem ne mesin e juaj!! .

Ju pershendes miqesisht me shume respekt :Murgesha
__________________
æ *..`æ °“..`æ °“ Murgesha æ *..`æ °“..`æ °“
 
29-02-2020, 15:31   #4
Agolli
KOPUK
 
 
Anėtarėsuar: 19-02-2020
Postime: 94
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Murgesha, mire se erdhe ne mesin e me te mireve, ne perjashtim timin..e ceka kete, ngase qenke ne doren e Zotit...une jam hajn i madh, nuk e lejoje Zotin qe te mban ne duart e veta para se me hy ne duart e KOPUKIT
Pershendetje dhe kalofshi si mas miri...
__________________
Qe ti ēka bonde....
 
29-02-2020, 15:47   #5
Kushtrim
Webmaster & Admin
 
 
Anėtarėsuar: 17-12-2020
Postime: 1,053
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Mire se qenke prezantuar kalofsh sa me bukur!
 
29-02-2020, 15:48   #6
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Ju falinderoj Agolli shum per mikepritjen tuaj qe me bete mua flm shum nga ju,..shpresoj edhe ne te ardhmen te kaloje mire pasi qe ketu jeni Mikepritesat shum te mire ,..vendi i mire nuk kam pse te kaloj keq edhe une ju falenderoje nga zemra per keto fjale, qe me siguri do te me ndihmojne shume ne kete forum qe un te ndihem mire kam knaqesin qe jam ne mesin e juaj dhe ju jam shume mirenjohese per kete mireseardhje qe me bete mua ju te gjithe , Agolli po te gjithe jemi ne doren e zotit edhe ti edhe un edhe krejt kam knaqesin qe i shkruaj nje njeri si juve nje ,,hajni ““si jeni ju i nderuar Kopuk ,ahahha te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj Bote .

Me rrespekt Murgesha
__________________
æ *..`æ °“..`æ °“ Murgesha æ *..`æ °“..`æ °“
 
29-02-2020, 15:49   #7
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kushtrim
Mire se qenke prezantuar kalofsh sa me bukur!
Kushtrim ju falm nga ju mire se ju gjej shpresoj qe dote kaloj mire me juve ketu mbase jeni shum mikepritesa ju falm shum nga ju zoti ju bekofte .

Me rrespekt Murgesha
__________________
æ *..`æ °“..`æ °“ Murgesha æ *..`æ °“..`æ °“
 
29-02-2020, 21:00   #8
Alba
Zemer njeriu.
 
 
Anėtarėsuar: 20-02-2020
Postime: 2,468
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Mire se erdhe dhe shpresoj qe do te ia kalojm bukur ketu .

Alba.
__________________
Gjunjėzohem ,por nuk copėzohem!
 
29-02-2020, 21:12   #9
Murgesha
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 29-02-2020
Vėndndodhja: Nė doren e zotit
Postime: 75
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Mire se ju gjej Alba kam knaqėsin tė jem ne mesin e juaj shpresoj qe me juve dote kaloj gjithmon mire ju falm shum nga ju .Mė lejoni qė edhe un tė ju pėrshėdnes juve dhe te ju dėshiroj qė miresija edhe lumturija tė mbizotroi me juve.
Me rrespekt .Murgesha
__________________
æ *..`æ °“..`æ °“ Murgesha æ *..`æ °“..`æ °“
 
01-03-2020, 12:12   #10
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,194
Titulli: Pershendetje nga Murgesha

Pershendetje Murgesha.

Mire se keni ardhur tek ne, kalofsh sa me mire mes nesh, gjithashtu ke vend per shoqeri tek ne sa te duash, sic ka then dhe AdmiraL 30GB ke vend :P edhe 10GB ti jap una :P

Kalofsh sa me mire.

Tung
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:36.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.29140 seconds with 9 queries