Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Shtypi dhe politika > Portali i forumit
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Portali i forumit Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit.

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
29-02-2020, 23:17   #1
AlBaNiaN^BoY
DonY
 
 
Anėtarėsuar: 10-11-2020
Vėndndodhja: Tetovė
Postime: 0
Dreshaj: Shpati nuk ėshtė gay

Dreshaj: Shpati nuk ėshtė gay


E dashura e Shpat Kasapit, Afėrdita Dreshaj, ka hedhur poshtė shpifjet e pėrhapura pėr kėngėtarin e popullarizuar nga Maqedonia, se ai i takon komunitetit homoseksual.Para disa ditėsh, nė njė tė pėrditshme shqiptare u publikua njė set fotosh skandaloze, ku kėngėtari Kasapi ishte kapur nė shtrat me dy meshkuj. E gjithė kjo situatė bėri jo pak bujė nė media.
Natyrisht qė pėrveē Shpatit, personi i dytė mė tepėr i prekur nė gjithė kėtė mesele ėshtė Afėrdita Dreshaj. Vajza nga Mali i Zi qė po sundon pasarelat e botės dhe qė sė fundi ėshtė bėrė imazhi i “Lamborghinit”, i njėrės prej kazinove mė tė mėdha nė Miēigan, u tmerrua kur mėsoi pėr fotot qė qarkullonin kėtu nė kryeqytet.
“Nuk ėshtė hera e parė qė lidhja jonė ėshtė bėrė objekt thashethemesh pėr shumė media shqiptare. Ndėrsa lidhur me kėtė ēėshtje qė na ka mėrzitur jo pak, unė mund t’ju siguroj qė nuk ka asgjė tė vėrtetė. Dashuria jonė ėshtė si gjithnjė fantastike dhe jo mė kot jam shprehur se me Shpatin e shoh veten deri nė vdekje”, ėshtė shprehur ajo. /Korrieri/
__________________
Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per veten
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:36.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.17676 seconds with 9 queries