Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Votime dhe sondazhe
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Votime dhe sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr.

Sondazh: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni
Ju njoftojmė qė ky ėshtė njė sondazh publik dhe zgjidhja juaj mund tė vėshtrohet edhe nga anėtarėt e tjerė.
Opcionet E Sondazhit
Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni

 
Veglat E Temės Duke Vlerėsuar: Shfaq Modėt
23-02-2020, 00:21   #1
Admin
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 17-12-2020
Vėndndodhja: Washinmgton Dc..
Postime: 370
Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Pyetje e mire apo jo.

Do doja ta dija se ciles gazet i besoni ju me se shumti..
__________________
Sexy is 365 days uptime...
 
23-02-2020, 00:28   #2
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,193
Une per vete, e lexoj me shum Bota Sot dhe ZERI!

Ketyre iu besoj shum dhe jan realist.

Kshtu qe tjerat rrall ndoj her i lexoj

Tung
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
 
23-02-2020, 00:32   #3
Admin
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 17-12-2020
Vėndndodhja: Washinmgton Dc..
Postime: 370
Un per vete lexoj vetem Gazeten Kombetare 'Bota Sot' as nje gazet tjeter.

Bota sot eshte gazeta me e shitur ne Kosov dhe ne diaspor.
__________________
Sexy is 365 days uptime...
 
23-02-2020, 01:27   #4
turisti
turisti
 
 
Anėtarėsuar: 21-02-2020
Vėndndodhja: Nederland
Postime: 2,367
re: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Nuk lexoj gazeta.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
 
23-02-2020, 18:47   #5
MemphiS
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 23-02-2020
Postime: 15
re: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Bota Sot gjithmone do te jet me afer cdo zemre Shqiptari qe i thot vetit Shqitar
 
23-02-2020, 19:21   #6
Leyla
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 18-02-2020
Postime: 61
re: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

BOTA sot
 
23-02-2020, 23:02   #7
ZeShKaNe
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-12-2020
Vėndndodhja: Tripoli ( Libia )
Postime: 1,716
re: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Nuk lexoj Shqip vetem Gjermanisht

ju pershendet ZeShKaNjA
__________________
I pasur behesh me dituri jo me pasuri, i menqur behesh me mend, jo me moshe.
 
23-02-2020, 23:06   #8
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,193
Re: re: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZeShKaNe";p="
Nuk lexoj Shqip vetem Gjermanisht

ju pershendet ZeShKaNjA

Mire i paske punet, ben te lexosh dhe Shqip qe te shikosh se c`po ndodh ne kosove/shqiperi.

PS: Nejse ajo e drejta jote eshte, lexo c`te duash :P

Tung
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
 
23-02-2020, 23:08   #9
Lushi
Super Moderator
 
 
Anėtarėsuar: 21-12-2020
Vėndndodhja: Gjilan
Postime: 1,454
Hiq as njo se bona nervoz se rrej shum
Kosovaren ka nje her ja kshyri fotot :P
__________________
..IN God ..We TRUST....
 
24-02-2020, 00:06   #10
Alba
Zemer njeriu.
 
 
Anėtarėsuar: 20-02-2020
Postime: 2,464
re: Cilen Gazet e lexoni dhe i besoni.

Lexoj Kosovaren :P
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 10:08.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 1.38397 seconds with 10 queries