Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Votime dhe sondazhe
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Votime dhe sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr.

Sondazh: Cili qytet nė Kosova i ka meshkujt mė tė bukur.?
Ju njoftojmė qė ky ėshtė njė sondazh publik dhe zgjidhja juaj mund tė vėshtrohet edhe nga anėtarėt e tjerė.
Opcionet E Sondazhit
Cili qytet nė Kosova i ka meshkujt mė tė bukur.?

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
24-02-2020, 15:32   #1
ZeShKaNe
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-12-2020
Vėndndodhja: Tripoli ( Libia )
Postime: 1,716
Cili qytet nė Kosovė i ka meshkujt mė tė bukur.?

Tung Juvee, ju Pershedes !!!!!

o.k. Pra cili Qytet ne Kosov i ka MESHKUJT me te bukurit ??????????
Shikoni realitetin, kur e leni pergjegjjen f.l.m. !!!!
Ju deshiroj sukses ne ket Tem !!!!!


Kalofshit mir ...

ZeShKaNe
__________________
I pasur behesh me dituri jo me pasuri, i menqur behesh me mend, jo me moshe.
 
24-02-2020, 15:34   #2
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,176
Pershendetje..
Une mendoj se GJILANI & PRISHTINA i ka me te bukur.

Mendimi im, siq kam mundur me i vrejtur. :)

Tung
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
 
24-02-2020, 15:41   #3
Aurora
Angellusha!
 
 
Anėtarėsuar: 15-01-2020
Vėndndodhja: Heaven!
Postime: 339
re: CILI QYTET NE KOSOV I KA MESHKUJT ME TE BUKURIT ?????

Per meshkuj nuk e di, por kur te shkoje veres ne Kosove, do ta vizitoje cdo
qytet nga pak ,dhe kthehem me pergjigjje :lol:

E per femra te tregoje menjeher nese do :lol:
 
24-02-2020, 15:43   #4
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,176
Re: re: CILI QYTET NE KOSOV I KA MESHKUJT ME TE BUKURIT ????

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Aurora";p="
Per meshkuj nuk e di, por kur te shkoje veres ne Kosove do ta vizitoje cdo
qytet nga pak dhe kthehem me pergjigjje :lol:

E per femra te tregoje menjeher nese do :lol:
Eh kjo vlen per Meshkujt qe te din se cili Qytet i ka femrat me te bukura, ?

Une per femra mendoj se i ka PEJA..:)

Tung
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
 
24-02-2020, 15:56   #5
Lushi
Super Moderator
 
 
Anėtarėsuar: 21-12-2020
Vėndndodhja: Gjilan
Postime: 1,453
Un mendoj qe Gjilani i ka edhe Peja
jo pse jom vet i Gjilanas, se un jom katastrof i keq po ka edhe te mir

Ps: Hoteli edhe oldlegend jon BOMB :s Manakenat e AlbaniaLoves jon keta..

hahhahahhahahahahahhahahahahahahahha
__________________
..IN God ..We TRUST....
 
24-02-2020, 15:59   #6
ZeShKaNe
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-12-2020
Vėndndodhja: Tripoli ( Libia )
Postime: 1,716
re: CILI QYTET NE KOSOV I KA MESHKUJT ME TE BUKURIT ?????

Tung te gjithve !!!!

Un jam nga Gjilani edhe mendoj se Gjilanaset jan me te bukurit !!!!!!
Kam qen neper shum vende te Kosov, por Mashkuj te bukur si ne Gjilan
nuk kam pa as kund !!!!!!


Ju pershedet ZeShKaNjA
__________________
I pasur behesh me dituri jo me pasuri, i menqur behesh me mend, jo me moshe.
 
24-02-2020, 21:56   #7
oLdLeGeNd
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 19-12-2020
Vėndndodhja: Gjilan
Postime: 456
Gjilani bre pa dyshim sepse jan gjith vendas nuk ka te ardhur edhe femrat edhe meshkujt!!
__________________
Love is The Name,Sex is The Game, Forget The Name Play This Game
 
24-02-2020, 22:01   #8
NiKiTa
NiKiTa
 
 
Anėtarėsuar: 07-01-2020
Postime: 788
re: CILI QYTET NE KOSOV I KA MESHKUJT ME TE BUKURIT ?????

Nuk e di krejt po thuani te gjilanit une nuk kam pas rast ti shof djemt e gjilanit po bash do te interesohem meqense une mendoj se ne gjdo qytet ka femra dhe meshkuj te bukur po krejt mvaret prej shijes se njerit !!
__________________
RaStI Mbret ........Mbreteresh
 
24-02-2020, 22:34   #9
oLdLeGeNd
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 19-12-2020
Vėndndodhja: Gjilan
Postime: 456
ehe NiKiTa ke me u bind llokum hahaha mpuqq ty
__________________
Love is The Name,Sex is The Game, Forget The Name Play This Game
 
24-02-2020, 22:39   #10
Buzeqeshja
Gjakovare
 
 
Anėtarėsuar: 12-02-2020
Postime: 508
re: CILI QYTET NE KOSOV I KA MESHKUJT ME TE BUKURIT ?????

Femrat kuptohet Gjakova.

Kurse meshkujt po thojn bre se Prizereni. :roll:
__________________
Kur linda askush nuk me pyeti a dua te lind,
kur te vdes askush nuk me pyet a dua te vdes,
e pse ateher ta pyes une ndokend se si te jetoj?!

 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 14:21.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.65834 seconds with 10 queries