Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Chit-Chat
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Chit-Chat Kėtu shumė thjesht, mund tė bėni chit-chat me antarėt tjere e tė cmalleni...

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
26-02-2020, 21:24   #1
DIELLI
i/e regjistuar
 
 
Anėtarėsuar: 25-02-2020
Postime: 54
PSE??????????????

Pse edhe kur jam shume large te dua sikur atehere kur me mbaje ne gji???????????????
 
26-02-2020, 21:57   #2
Aurora
Angellusha!
 
 
Anėtarėsuar: 15-01-2020
Vėndndodhja: Heaven!
Postime: 339
re: PSE??????????????

Pse dielli nuk ndricon si ne vendlindje?
 
26-02-2020, 21:59   #3
njona
Moderator
 
 
Anėtarėsuar: 05-01-2020
Vėndndodhja: Ksajde Jam!
Postime: 1,969
re: PSE??????????????

Pse Dielli e ka hapė kėtė temė? :lol: :lol:
__________________
Jeto...
 
26-02-2020, 22:04   #4
Aurora
Angellusha!
 
 
Anėtarėsuar: 15-01-2020
Vėndndodhja: Heaven!
Postime: 339
re: PSE??????????????

Pse dielli nuk ndricone per mua?
 
26-02-2020, 22:05   #5
DIELLI
i/e regjistuar
 
 
Anėtarėsuar: 25-02-2020
Postime: 54
re: PSE??????????????

:oops:
 
26-02-2020, 22:09   #6
Lushi
Super Moderator
 
 
Anėtarėsuar: 21-12-2020
Vėndndodhja: Gjilan
Postime: 1,454
VEQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
__________________
..IN God ..We TRUST....
 
26-02-2020, 22:11   #7
Aurora
Angellusha!
 
 
Anėtarėsuar: 15-01-2020
Vėndndodhja: Heaven!
Postime: 339
re: PSE??????????????

Pse nuk ma fal vetem nje rreze tende dielli?
 
26-02-2020, 22:12   #8
DIELLI
i/e regjistuar
 
 
Anėtarėsuar: 25-02-2020
Postime: 54
re: PSE??????????????

Veq eja e merre se jo nja po aq sa te duhen me u ngrohe.
 
26-02-2020, 22:18   #9
Artani
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 15-01-2020
Postime: 242
re: PSE??????????????

Pse me mundon dhe me sjellė erresirė..
Pse se kupton te verteten ...

Pse s“me fal veten tende
 
26-02-2020, 22:21   #10
Aurora
Angellusha!
 
 
Anėtarėsuar: 15-01-2020
Vėndndodhja: Heaven!
Postime: 339
Re: re: PSE??????????????

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DIELLI";p="
Veq eja e merre se jo nja po aq sa te duhen me u ngrohe.
Pse nuk po mundem qe te vije, kur me mungone ajo ngrohtesi?
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:36.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.31932 seconds with 9 queries