Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Lojra dhe rebuse
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Lojra dhe rebuse Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
11-03-2020, 20:02   #1
ZeShKaNe
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-12-2020
Vėndndodhja: Tripoli ( Libia )
Postime: 1,726
>Kėtė=Apo=Atė<

E jap njė propozim tė luajmė sė bashku me kėtė lojė..regullat janė tė qarta..unė pėr shembull jap dy gjėra tė cilat (mund tė jenė gjithqka)dhe ju pėrgjijgeni cila ju pelqen me se shumti..e poashtu ju shtroni nje pyetje pėr personin tjetėr.


Unė filloj!!!Dashuri apo Tradheti
__________________
I pasur behesh me dituri jo me pasuri, i menqur behesh me mend, jo me moshe.
 
11-03-2020, 20:04   #2
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,194
Dashuri.

Puthje Apo Ledhatim :P
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
 
11-03-2020, 20:08   #3
ZeShKaNe
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-12-2020
Vėndndodhja: Tripoli ( Libia )
Postime: 1,726
Puthje


Msn apo Chat
__________________
I pasur behesh me dituri jo me pasuri, i menqur behesh me mend, jo me moshe.
 
11-03-2020, 20:14   #4
Tomori
VIP
 
 
Anėtarėsuar: 26-02-2020
Postime: 583
Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZeShKaNe
Puthje


Msn apo Chat
ku te duash ti moj ZeShKaNe sidoqofte ja nje:
mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqq,,,,,,,,,,,,,,,,
__________________
ATDHEU MBI TE GJITHA
 
11-03-2020, 20:18   #5
ZeShKaNe
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-12-2020
Vėndndodhja: Tripoli ( Libia )
Postime: 1,726
Tomori nje Mpuqq edhe per ty

Por cilen e preferoni me shum msn apo chat
__________________
I pasur behesh me dituri jo me pasuri, i menqur behesh me mend, jo me moshe.
 
11-03-2020, 20:21   #6
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,194
Te dyja, Edhe Chat edhe MSN por edhe forumin :P

Nuse apo Femer :)
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
 
11-03-2020, 20:23   #7
ZeShKaNe
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-12-2020
Vėndndodhja: Tripoli ( Libia )
Postime: 1,726
Femer

Hip Hop Apo Tallava
__________________
I pasur behesh me dituri jo me pasuri, i menqur behesh me mend, jo me moshe.
 
11-03-2020, 21:27   #8
Alba
Zemer njeriu.
 
 
Anėtarėsuar: 20-02-2020
Postime: 2,468
Qka jane keto???

Uje te thjesht ,apo te gazuar??
 
11-03-2020, 21:40   #9
ZeShKaNe
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-12-2020
Vėndndodhja: Tripoli ( Libia )
Postime: 1,726
te gazuar


Qaj apo Kaffe?
__________________
I pasur behesh me dituri jo me pasuri, i menqur behesh me mend, jo me moshe.
 
11-03-2020, 23:00   #10
Hot_GirL
Sexy Gjilanase..
 
 
Anėtarėsuar: 31-12-2020
Vėndndodhja: Germany
Postime: 733
Kaffe

Maciato apo capoqino
__________________
Aiiii? Edhe ti Zemer, hajde bre ma , Pika n\'zemer don mem ra . edhe Buzet mu kan tha, As labello spo mi sheron ma, po pres sherim prej Buzve tua, kur do te vish te me Puthesh mua

Herėn e fundit ėshtė Ndryshuar nga Hot_GirL : 11-03-2020 nė 23:04.
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 18:36.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.38596 seconds with 9 queries