Nuk jeni regjistruar akoma? atėherė regjistrohu duke klikuar KĖTU


  AlbaCHAT.AT > Argėtim & zbavitje > Votime dhe sondazhe
Regjistrimi Ndihmė Lista e Anėtarėve Kalendari Kerko Postimet e sotme Janė Shėnoji Forumet si tė Lexuar

Votime dhe sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr.

Sondazh: A hyni ne CHAT
Opcionet E Sondazhit
A hyni ne CHAT

 
Veglat E Temės Vlerėso temėn Shfaq Modėt
14-03-2020, 11:58   #1
AdmiraL
Super-DjaL
 
 
Anėtarėsuar: 21-12-2020
Vėndndodhja: Washington Dc..
Postime: 520
A hyni ndonje her ne chat..

A hyni ndonje her ne chat dhe a ju ka ndodh nje gje e till sic ma beri njera mua nje nat...

<22:27> <Lorena_USA> hej
<22:27> <GjIlAnAsI_cSi> Hohoja.
<22:28> <Lorena_USA> Po me vjen shume zor me te thane diqka, nashta befasohesh.
<22:28> <GjIlAnAsI_cSi> Hajt ta shoh
<22:28> <Lorena_USA> Nuk e di, por ke mujt me me verejt, jam mendu shume here a me te thane a jo
<22:28> <Lorena_USA> mirepo po e shoh qe nuk kam rrugedalje tjeter
<22:28> <GjIlAnAsI_cSi> Spo te kuptoj..
<22:28> <Lorena_USA> Po e di se ke me e kuptu, e ma
<22:28> <Lorena_USA> mire po te them vete se me te than dikush tjeter
<22:29> <Lorena_USA> se heret a vone ke me marr
<22:29> <Lorena_USA> vesh edhe mos mendo se per mu eshte lehte edhe po me vjen shume keq me te than
<22:29> <Lorena_USA> sy me sy
<22:29> <Lorena_USA> Se me te vertete babadimri NUK ekziston?!.
<22:29> <Lorena_USA> hahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahhhahhahahahah ahahhah
<22:29> <GjIlAnAsI_cSi> Mos ke ngatrru nick-un..
<22:29> <Lorena_USA> 1-0 , a po lun mo?
<22:29> <Lorena_USA> hahaharhkarhkarhkahkrahrkhahahahaha
__________________
Sexy is 365 days uptime...
 
14-03-2020, 12:00   #2
AdmiraL
Super-DjaL
 
 
Anėtarėsuar: 21-12-2020
Vėndndodhja: Washington Dc..
Postime: 520
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Ne at bised u bera sikur nuk po dija gje , por ketej me plaste zemera dhe mezi prisja te me thoshte at.. Por ne fund kur ma beri Babadimri un vec kam mbet i pir dhe nuk dija cfar te shkruaja.. Dhe i thash sikur ka ngatrru nick-un ketej zemera me bente BooM BooM BooM
__________________
Sexy is 365 days uptime...
 
14-03-2020, 12:02   #3
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 18-12-2020
Vėndndodhja: Nė Qytetin me te bukur ne Kosove, GJILANI Qyteteti Ėndrrave te mia...
Postime: 2,193
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Une Hy ne CHAT, por kete qe ta paska bere Lorena_USA, ma ke bere dhe ti mua, dhe me ke mbyt.

Kjo shkon me rend, AdmiraL me ka bere mua ate, una ja bere nje Shoqes, ka ngelur pa koment, sditi ca te fliste, priste se ca po i thoja, KUR KAM THEN BABADIMRI NUK EGZISTON, me shau ghaghaghghaghagahgha me tha, Ups me le pa fryme.
__________________
  • Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
 
14-03-2020, 15:25   #4
E_LEZETshmja_CH
Moderator
 
 
Anėtarėsuar: 25-02-2020
Vėndndodhja: ne Katund qe gjindet me nje fshat
Postime: 2,382
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Po si jo ndoniher hy mi sakatu njerz hahaaahhahaha


Kohen e fundit nuk hy gati kurre se ma teper po ka kafsha se njerz dhe spo kam nerva me qa koken me ksi njerz.
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
 
14-03-2020, 15:27   #5
Aurora
Angellusha!
 
 
Anėtarėsuar: 15-01-2020
Vėndndodhja: Heaven!
Postime: 339
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Jo nuk hy asnjere.
 
14-03-2020, 15:33   #6
Zeshkanja
i/e regjistruar
 
 
Anėtarėsuar: 14-03-2020
Vėndndodhja: Te ura e Zallit..!!
Postime: 474
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Jo..sepse eshte bere chati vetem femije....
 
14-03-2020, 15:42   #7
E_LEZETshmja_CH
Moderator
 
 
Anėtarėsuar: 25-02-2020
Vėndndodhja: ne Katund qe gjindet me nje fshat
Postime: 2,382
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zeshkanja
Jo..sepse eshte bere chati vetem femije....

Per me dit qe ka vetem femije dmth hyn ahahahahahahha
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
 
14-03-2020, 15:49   #8
Artani
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 15-01-2020
Postime: 242
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Ne chat kurrė hiq.
__________________
Zemerbutsija dhe ndershmerija janė vuajtja e njeriut tė sinqertė.
 
14-03-2020, 15:55   #9
Zeshkanja
i/e regjistruar
 
 
Anėtarėsuar: 14-03-2020
Vėndndodhja: Te ura e Zallit..!!
Postime: 474
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga E_LEZETshmja_CH
Per me dit qe ka vetem femije dmth hyn ahahahahahahha
Jo nuk hyj tani hiq..kam hyr perpara po ka qen shume tjeter e taniiii jane vetem femij me shumee.....nuk eshte si ka qene...asesi..
__________________
Urrejtja eshte e vetmja pasuri te nenshtruarit
 
15-03-2020, 01:56   #10
ZeShKaNe
Anėtar i ri
 
 
Anėtarėsuar: 25-12-2020
Vėndndodhja: Tripoli ( Libia )
Postime: 1,716
Titulli: A hyni ndonje her ne chat..

Po si jo ndoniher hy me qu kohen
__________________
I pasur behesh me dituri jo me pasuri, i menqur behesh me mend, jo me moshe.
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Vizitorė)
 
Veglat E Temės
Shfaq Modėt Vlerėso Kėtė Temė
Vlerėso Kėtė Temė:

Rregullat e Postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Te gjitha kohėt janė nė GMT +2. Ora tani ėshtė 16:44.


Tė gjitha tė drejtat janė tė Forumi AlbaCHAT pėrpara se tė
kopjoni njė material ju lutem kontaktoni me administratorėt!
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara © 2000-2007 AlbMp3.Org

Page generated in 0.19297 seconds with 10 queries